реклама

реклама

Питання про звернення до Верховної Ради України щодо відставки чинного Президента України Петра Порошенка розглянула обласна рада. За це звернення проголосувало лише 24 депутати.

Безымянный

Під час обговорення на сесії виступив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, який наголосив, що в країні відбувається реформи (головна з яких – децентралізація), тож відставка Президента – не на часі.

Натомість, свободівці, батьківщинівці й позафракційний депутат Микола Булатецький наголосили, що країна рухається не в тому напрямку, який був визначений Революцією Гідності, парує корупція, тож відставка Порошенка необхідна.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 Алекс 09.03.2018 11:16
Цитую черкащанин:
Как же утомили эти с*аколизы петиной жопы(((((((( сегодня петиной, вчера витиной и ведь на манеже одни и те же.

И утомлять они будут нас до тех пор,пока мы с вами будем бороться с ними сидя на сраке и стуча по клавишам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Артём 09.03.2018 11:14
Цитую ветеран:
Ви уявляє,що Ткаченко підтримує відставку Порошенка - завтра без посади,без фермерського ринку (менти знайдуть пункт реалізації наркотиків і зброї,Батічелі та леді стар- центр проституції та реалізації підакцизних товарів і ще, що завгодно).Він скаже, що Порошенко поганий,коли він втече, або буде затриманий. Найшли, чию думку слухати.

А ведь ткаченко не один в облраде,значить вся эта босота депутаты,должны так же ответить за своё решение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Ох 07.03.2018 22:58
Цитую Експерт:
Пропоную дурням на чолі з Миколою Булатецьким лобом об стінку побитись - може попустить :P :P :P

А хто ту нечесть привів до влади ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 vlad 07.03.2018 19:21
Цитую Михаил:
Навіщо голосувати, йому і так ніхто не довіряє.

Потому что молчать - это удел терпил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Генадий 07.03.2018 08:55
Цитую черкащанин:
Как же утомили эти с*аколизы петиной жопы(((((((( сегодня петиной, вчера витиной и ведь на манеже одни и те же.

А вы знаете,а мне уже не смешно,лишь потому,что всю эту босоту выбирали мы с вами и уверен,что на следующих выборах- на манеже всё те же. Так что давайте подойдём к зеркалу,плюнем три раза в то отображение,кот орое мы увидим в нём со словами-плюнь три раза не моя зараза и начнём с чистого листа.Да и перекреститься не забудьте.А если серьёзно,то нам всем кто голосовал за барыгу надо покаяться,что я и делаю.Господи,прими моё покояние,за тот мой грех,который я совершил против Украины, выбрав в президенты эту гнилую постать.Аминь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Артём 07.03.2018 08:41
Цитую ветеран:
Ви уявляє,що Ткаченко підтримує відставку Порошенка - завтра без посади,без фермерського ринку (менти знайдуть пункт реалізації наркотиків і зброї,Батічелі та леді стар- центр проституції та реалізації підакцизних товарів і ще, що завгодно).Він скаже, що Порошенко поганий,коли він втече, або буде затриманий. Найшли, чию думку слухати.

Без комментарий! На все1000%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 ветеран 06.03.2018 17:51
Ви уявляє,що Ткаченко підтримує відставку Порошенка - завтра без посади,без фермерського ринку (менти знайдуть пункт реалізації наркотиків і зброї,Батічелі та леді стар- центр проституції та реалізації підакцизних товарів і ще, що завгодно).Він скаже, що Порошенко поганий,коли він втече, або буде затриманий. Найшли, чию думку слухати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Скептик 06.03.2018 16:44
пан Булатецький коли запрошених ним гостей було зустричати в Черкасах в сміттєвому бачку сидів. він може тільки бла-бла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Сотник 06.03.2018 15:24
Цитую Експерт:
Пропоную дурням на чолі з Миколою Булатецьким лобом об стінку побитись - може попустить :P :P :P

Пропоную великорозумним "експертам" прикупити вазеліну собі і "ботічеллі", заразом !!! За такої залежності від "шоколадної" криші - його знадобиться немало!!! Свої роги вже пообламали?! Дєб.ли!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 депутат 06.03.2018 15:20
Головна реформа-децентралізація , від якої людям ні холодно ні жарко.