реклама

реклама

Через дірки в даху у фізкабінеті відремонтованої нещодавно Другої дитячої поліклініки Черкас пошкоджено стелю.

20180307_145156

Про це повідомила громадська активістка, керівниця Ком’юніті медіа черкаських батьків «KidSpace» Ольга Рачек.

«Здоров'я маленьких пацієнтів під загрозою, – пише активістка.

Повідомлення прокоментував у «Фейсбуці» директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник.

«Обстежили. Викликали виконавця робіт. Погодився, що усуне неякісний ремонт. Адміністрація складає акт-претензію», – написав пан Стадник, додавши, що це – результат розгляду публікації на сьогоднішній вранішній оперативній нараді у департаменті.

Під дірку в даху підставили тазик

реклама

Коментарі  

 
-3 #10 Так таки так 12.03.2018 22:34
Цитую Ну і?:
Це підшефний заклад пані Майбороди. Вона в часи Януковича так ним опікувалася і навіть забезпечила за рахунок иєвангилістськи х спілок дочки зробити ремонт у туалеті поліклініки. Часом не у туалеті протекло?
Сам у розпачі, вже купив фонарика розшукуючи муфельну пічь. Не підскаже хто, де вона існує?

Дивись, не подавись жовчю! :-* Бо і муфельна піч не допоможе :-* :-* :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 мабуть таки да 12.03.2018 19:41
Цитую Ну і?:
Це підшефний заклад пані Майбороди. Вона в часи Януковича так ним опікувалася і навіть забезпечила за рахунок иєвангилістськи х спілок дочки зробити ремонт у туалеті поліклініки. Часом не у туалеті протекло?
Сам у розпачі, вже купив фонарика розшукуючи муфельну пічь. Не підскаже хто, де вона існує?

Дивно, таки. Он драмтеатр теж, куди пані Любов проривалася в часи Тудуба через задні двері, спочатку згорів, а потім вже більше року не можуть запустити його у дію :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Ну і? 12.03.2018 19:03
Це підшефний заклад пані Майбороди. Вона в часи Януковича так ним опікувалася і навіть забезпечила за рахунок иєвангилістськи х спілок дочки зробити ремонт у туалеті поліклініки. Часом не у туалеті протекло?
Сам у розпачі, вже купив фонарика розшукуючи муфельну пічь. Не підскаже хто, де вона існує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 класні фотки 12.03.2018 18:31
Дивує- для чого було потрібно існуючу карнизну гіпсову лепку (фото 1),яка зараз цінується і дорого коштує, закривати банальною підвісною стелею і зменшувати висоту приміщення в лікувальному закладі ???
Фото 2 -на конкурс маразмів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 по Булгакову 12.03.2018 18:17
коли спеціалісти департаменту займаються політикою, тоді і дах тече
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Фальш-ремонт 12.03.2018 18:16
Близнюк фальш-стелі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Лілія 12.03.2018 15:27
А хто виконував ремонтні роботи? Яка назва підрядника?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Таня 12.03.2018 15:12
Добре, що у нас є Оля Рачек - нікому спуску не дає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Сімейний 12.03.2018 15:10
Мабуть китайці робили... :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Dirty Harry 12.03.2018 15:07
Хвилинку "У відремонтованій дитячій поліклініці" :D Уже у відремонтованій поліклініці тече криша!!! А куди дивилися раніше? Чи ночови поставили і думали що все і так пройде) Благо пішов сніг який таки начав розтавати і само собою вода нашла слабину а так би нічто і незнали. В першу чергу потрібно карати Глав. врача без його відома не одна копійка нікуди не впаде.