17 березня 2018 року в Черкаському державному бізнес-коледжі відбулися змагання з шахів за програмою ІІ спортивних ігор Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: коледжі та технікуми, участь у яких взяли 8 команд. Командна першість визначалася за підсумками особистих змагань серед юнаків та дівчат.

Фото0182

У особистому заліку серед дівчат першою стала Барнацька Наталія (Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж), друге місце зайняла Кабан Ірина (Черкаський політехнічний технікум), на третьому ‒ Черненко Анастасія (Чигиринський економіко-правовий коледж).

Серед юнаків переможцем став Омельченко Руслан (Черкаський державний бізнес-коледж), другий ‒ Петренко Іван (Черкаський політехнічний технікум), трійку призерів замкнув Яковенко Микола (Чигиринський економіко-правовий коледж).

У командному заліку перемогу здобули спортсмени Черкаського державного бізнес-коледжу, які набрали у підсумку 11 переможних очок. Другою стала команда Черкаського політехнічного технікуму, маючи 10,5 очок. Третя сходинка п'єдесталу підкорилась команді Чигиринського економіко-правового коледжу із результатом 10 очок.

Черкаське обласне відділення КФВС МОН України вітає переможців та призерів змагань та висловлює подяку директору Черкаського державного бізнес-коледжу за створені умови для проведення заходу.

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України