реклама

реклама

Директор комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник пояснив, у зв’язку з чим на його підприємстві СБУ на та Нацполіцією проводилися обшуки і вилучалися документи, пише Вичерпно.

melnyk-710x434

Як з’ясувалося, це пов’язано із закупівлею і встановленням на підприємстві водонагрівачів, а саме трьох бойлерів, на що загалом із міського бюджету було витрачено 110 тис. грн. Правоохоронні органи підозрюють, що вони були закуплені за завищеними цінами.

За словами Олексія Мельника, на підприємстві вже давно виникла необхідність у гарячій воді, оскільки більшість робіт пов’язані із технікою, внаслідок чого працівники забруднюються і в никає необхідність прийняти душ. Тож було вирішено закупити 3 бойлери.

- На сьогоднішній день вже встановлено три бойлери — два двусотлітрових і один столітровий, підключені всі системи, встановлені нові унітази і рукомийники. Цим вже як півтора місяці користуються люди, — розповів Олексій Мельник.

Наразі Торгово-промислова палата має визначити, чи за завищеними цінами були закуплені бойлери та інші системи. Якщо факт підтвердиться, то, запевняє керівник КП, він направить лист щодо розірвання цього договору і повернення коштів в бюджет міста.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 ХМ 22.03.2018 14:44
Цитую Пацану фартит по скидке 2:
Окрім автівки, в минулому році депутат задекларував річний дохід у розмірі 40 тис. грн та 15 тис. доларів готівки. В 2014 році Мельником було задекларовано 10 тис. грн доходу.

доходи бомбезні)))) не на один Лексус хватить, еге ж??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Пацану фартит по скидке 2 21.03.2018 18:33
Окрім автівки, в минулому році депутат задекларував річний дохід у розмірі 40 тис. грн та 15 тис. доларів готівки. В 2014 році Мельником було задекларовано 10 тис. грн доходу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Пацану фартит по скидке 21.03.2018 18:32
Цитую Skepitik:
Цитую Верник:
за який хрін Лексуса купив, тамада???

За який хрін? Потрібно десь 300 тонн.

03 травня 2017, 10:39 Новини Черкас та Черкаської області
Депутат Черкаської міської ради від партії ВО "Батьківщина" Олексій Мельник, що вже більше року працює заступником директора комунального підприємства "Дирекція парків", став власником люксової автівки. Про це повідомляється на сайті НАЗК, пише Інфоміст
Згідно з інформацією, розміщеною на порталі, Мельник придбав автівку Lexus RX350 2011 року випуску за 390 тис. 200грн, що орієнтовно становить 15 тис. доларів. США. Згідно з сайтом Авторіа, середня вартість такого автомобіля становить 32 тис. доларів США.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Skepitik 21.03.2018 16:50
Цитую Верник:
за який хрін Лексуса купив, тамада???

За який хрін? Потрібно десь 300 тонн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 ХМ 21.03.2018 16:19
Я живу, постоянно краснея
за упадок ума и морали:
раньше врали гораздо честнее
и намного изящнее крали.(Губерман)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Верник 21.03.2018 15:03
за який хрін Лексуса купив, тамада???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Оксана 21.03.2018 12:26
Хлопці на Лексусах їздять, а лексус - це дорого!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Черкащинин 21.03.2018 11:04
110000 гривень за 3 бойлери, підіть в Єльдорадо бо в Фокстрот там їх можно замовити за 10000 за 1шт. загалом на 30000грн. Де решта Льоша? Відніс на партійні внески в Батьівщину або прямо в руки меру-кастрюлі віддав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Черкасчанин 21.03.2018 08:50
Цитую Перехожий.:
Ось хто в команді Каструлі. Який сам, таких і ставить на керівні посади. В Батьківщині всі такі?

На мосту стоял прохожий,угадай ,на что похожий?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Перехожий. 20.03.2018 21:39
Ось хто в команді Каструлі. Який сам, таких і ставить на керівні посади. В Батьківщині всі такі?