27 березня під головуванням генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олега Шарова в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся круглий стіл щодо обговорення проекту Концепції розвитку педагогічної освіти.

00

Участь у заході взяли науково-педагогічні працівники,члени вченої ради, керівники структурних підрозділів УДПУ та інших закладів вищої освіти Черкащини, представники обласного, районних, міських управлінь освіти, а такожкерівники та представники закладів загальної середньої, позашкільної, дошкільної освіти.

Під час виступу Олег Шаров окресливвиклики та проблеми у системі педагогічної освіти, які потребують нагального вирішення. Олег Ігорович підкреслив: чи не найбільшою загрозою для освітньої галузі сьогодні є імітація навчання, науки, виховання, чого допустити не можна.

Головним завданням модернізації педагогічної освіти,за словами керівника директорату, є її випереджаючий розвиток, що передбачає безперервне професійне зростання рівня освіченості педагогічної спільноти.

Олег Шаров підкреслив необхідність підняття престижності професії вчителя, створення національного та незалежного порталів розвитку педагогічної майстерності, впровадження різних форм підвищення кваліфікації освітян.

Учасники круглого столуактивно долучилися до обговорення. Питання стосувалися інновацій, що пропонує Концепція: запровадження дуальної освіти, підготовки менеджерів для закладів освіти, механізму педагогічної інтернатури, запровадження неформальної та інформальної освіти та ін.

На завершення заходу ректор УДПУ, професор Олександр Безлюдний від імені усіх присутніх подякував Олегові Ігоровичу за вичерпні компетентні відповіді та плідну роботу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #3 Бриль 29.03.2018 17:53
У цій інформації найкумеднішою є посада "генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України". Це ж треба таке вчудити. Мабуть, і концепція такою буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Демократія 29.03.2018 17:06
Чи не найбільшою загрозою для освітньої галузі сьогодні є вкрай низькі зарплати викладачів. Зараз у кондукторів в маршрутках та продавців, які не мають вищої освіти, зарплата вище ніж у доцентів. Тому кращі фахівці звільняються з університетів і виїжджають за кордон. Так само, держава не хоче платити стипендії студентам. Ніхто не компенсує ВНЗ витрати на опалення, через зростання тарифів, тому студентів відправляють на три місяці на вимушені канікули. Яість навчання погіршується, але міносвіти все це байдуже. Керівники директоратів отримують по 30-50 тисяч зарплати і лише їздять на гастролі з черговими "концепціями".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Prof 29.03.2018 14:24
Шаров це відомий захисник плагіаторів і фабрик дисертацій. Педагогічні науки самі фальшиві, в них один плагіат. Найбільш відомі випадки це плагіат в докторській дисертації Катерини Кириленко, дружини віце-прем'єр-міністра Кириленка. Катерина списала свою докторську дисертацію з праць російських вчених, про що є експертний висновок Мовно-інформаційного фонду НАН України. Інший приклад --- це плагіаторка Л.М. Гриневич, яка списала декілька своїх статей у інших вчених. Ці дві пані яскраві представники педагогічних наук. За гроші (50 тисяч гривень) будь-хто може стати кандидатом педнаук.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100