реклама

реклама

У Черкасах представники бізнесу та жителі приватного сектору виносять сміття на бульвар Шевченка. Про це повідомив директор комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

30594180_465750990507838_6631958853471041635_n

«Для мене така ситуація є взагалі незрозумілою. Як можна так сильно не любити своє місто, щоб на центральну алею виносити побутове сміття? І це при тому, що у власників кафе є укладені договори на вивезення сміття. Але це нікого не хвилює. Тому працівникам нашого комунального підприємства доводиться щоденно прибирати це жахіття», – зазначає Мельник.

За словами очільника КП «ЧЕЛУАШ», містяни повинні мати совість та перестали смітити, адже стихійні сміттєзвалища у Черкасах із року в рік виникають в одних і тих же місцях.

«Незалежно від того, скільки б ми його не прибирали – воно там постійно з’являється. Тому я закликаю жителів Черкас бути вихованими і не смітити», - повідомив Олексій Мельник.

30624454_465750993841171_2399322863729423487_n

30594862_465750987174505_912055082639705044_n

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Михаил 11.04.2018 13:47
Цитую Світлана:
А мельник знає, що існує таке поняття, як "штраф"? Чи скиглити, щоб його пожаліли звичніше?

Він, мабуть. не знає, що є муніципмльна екологічна інспекція.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 ХХХ$ 11.04.2018 10:26
Цитую Oleh:
Встановити камери, а потім штрафи, багато штрафів, виправних робіт і позбавлннь ліцензій ппшників.

Олех, встанови штрафи , багато штрафів , позбавлення роботи чиновників які не виконують своїх прямих обовязків . І тоді не буде отого сміття на центральній вулиці Міста і по всьому Місту.А так це просто бла, бла, бла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Демократія 11.04.2018 08:50
Цитую Прохожий:
Надо сказать спасибо гражданам, что именно таким способом хотя бы выносят мусор. Почему нет контейнеров? Сделали ремонт Г. Днепра, а почему вдоль улицы нет контейнеров для мусора? Опять будете объявлять субботники по уборке берега? Власть не думающая, власть отставшая от жизни и тем более прогресса.

Мабуть, у них гроші на урни і контейнери для сміття закінчилися. Всі гроші пішли на монументи, пам"ятні знаки і стели про любов до Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Oleh 11.04.2018 07:11
Встановити камери, а потім штрафи, багато штрафів, виправних робіт і позбавлннь ліцензій ппшників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Прохожий 10.04.2018 18:20
Надо сказать спасибо гражданам, что именно таким способом хотя бы выносят мусор. Почему нет контейнеров? В новогоднюю ночь всегда в центе выставляли 4-5 больших контейнеров для мусора, а эта власть выставила урны для окурков. В результате центральная площадь утонула в мусоре и бутылках. Сделали ремонт Г. Днепра, а почему вдоль улицы нет контейнеров для мусора? Опять будете объявлять субботники по уборке берега? Власть не думающая, власть отставшая от жизни и тем более прогресса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Демократія 10.04.2018 18:11
Цитую zluchka:
Такого срачу в місті ще ніколи не було.В ПЗР вже бордюри зрівнялися від минулорічного та позаминулорічно го піску з проїзджою частиною.Вітер ганяє по всьому місту кубла сухого листя разом з пилюкою.

Та хіба тільки в ПЗР? Така картина по всьому місту! Та й як може бути інакше, якщо місто не прибирають вже два роки! А подивіться, що робиться на кладовищах, особливо на старому! За кілька днів почнуться гробки, а там десятки повалених вітром дерев і хащі. Це ж як треба ненавидіти своє місто, щоб так занапастити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 zluchka 10.04.2018 16:45
Такого срачу в місті ще ніколи не було.В ПЗР вже бордюри зрівнялися від минулорічного та позаминулорічно го піску з проїзджою частиною.Вітер ганяє по всьому місту кубла сухого листя разом з пилюкою.Не треба іздити і дивитися , як прибирають в Данії і Голандії.Треба зібрати всю , так звану , мерію і повезти на екскурсію в Кременчук . А можна і зовсім поруч-в Золотоношу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Світлана 10.04.2018 15:09
А мельник знає, що існує таке поняття, як "штраф"? Чи скиглити, щоб його пожаліли звичніше?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Дід Панас. 10.04.2018 14:58
Мельник, -до цього часу на бульварі Шевченка не прибране минулорічне листя. Не прибрана прибардюрна частина дороги. Це ти так не любиш місто і його мешканців? А що діється на інших, не центральних вулицях? Не встиг? .........................бойлерах встиг? Іди краще весілля проводь. Місто від цього тільки виграє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Валерий 10.04.2018 14:26
До руководства карлика тамады и сказочника никто не выносил только клоун стал у руководства сразу появился мусор на Шевченка. Может это этот тамада сам гадит
. Одним словом гад