реклама

реклама

На Черкащині поліцейські затримали 50 осіб, які намагалися незаконно захопити одне із сільськогосподарських підприємств області.

b9964c7-rejdery

Про це повідомив заступник глави Нацполіції В'ячеслав Аброськін у Facebook.

"Сьогодні рейдери здійснили спробу захопити одне із діючих сільських підприємств в Черкаської області, але завдяки активним діям поліції за підсумком всі 50 осіб-рейдерів затримані", - написав він.

Аброськін додав, що "так буде з усіма шукачами пригод".

d4b55ff-rejdery2

Яке саме підприємство намагалися захопити і де воно розташоване, заступник глави Нацполіції не повідомив, але додав, що рейдерам платили по 500 гривень.

""Ринкова вартість" роботи цих "рейдерів", які лежать обличчям вниз – 500 гривень за день роботи", - підсумував Аброськін.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Злата-Сіті 11.04.2018 21:46
500 грн. тітушні за масовку?
Нормальні гонорари.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Перехожий 11.04.2018 20:18
Цитую Я черкащанин:
Цитую історик:
При Сталине организатора расстреляли б "при попытке к бегству", остальным задрали штаны и дали б по 50 плетей и вся эта х..ня сразу б перестала существовать. Дед рассказывал...

При Сталине? Плетей??

Да не плетей, а очередей, да не за колбасой, а из пулемета...
А на справді це біда. Благими намірами вистелений шлях до пекла. Наші нешановні депутати наприймали багато таких законів як міна уповільненої дії. І нині будь який нотаріус може внести в реєстр власників будь які дані, які йому принесли якісь "темні" особи завірені рішенням суду, який знаходиться кілометрів за 500 від об'єкта позову. І головне,що нотаріус не зобов'язаний навіть перевіряти існування такого рішення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 ХХХ 11.04.2018 10:52
Цитую автомайдан:
добре спрацювали хлопці з гунп! не те що пластмасові неуки

Одна тільки спроба захоплення, це вже показник діяльності поліції, а не захватили лише через те, що поліція стала на сторону власників, без зацікавленості вони обично займають нейтральну позицію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 007 11.04.2018 09:19
Цитую Я черкащанин:
Цитую історик:
При Сталине организатора расстреляли б "при попытке к бегству", остальным задрали штаны и дали б по 50 плетей и вся эта х..ня сразу б перестала существовать. Дед рассказывал...

При Сталине? Плетей??

:lol: :lol: :lol: 100% розстріляні були б усі, а також їх родичі та комбайнер Петро про всяк випадок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Савел 11.04.2018 01:47
"намагалися незаконно захопити" - потому их и повязали. А если бы они законно захватывали, то всё было бы чики-пики.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Ха-ха три раза 11.04.2018 00:33
Цитую Я черкащанин:
Цитую історик:
остальным задрали штаны и дали б по 50 плетей

При Сталине? Плетей??

А ще - цікаво, як це штани "задирали", як спідницю? Брєдіт, бідний ватанчик, про свого Сталіна ;-) Тіпа, в крємлє даже звєзда - і то самая звєздатая)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Я черкащанин 11.04.2018 00:15
Цитую історик:
При Сталине организатора расстреляли б "при попытке к бегству", остальным задрали штаны и дали б по 50 плетей и вся эта х..ня сразу б перестала существовать. Дед рассказывал...

При Сталине? Плетей??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 історик 10.04.2018 23:23
При Сталине организатора расстреляли б "при попытке к бегству", остальным задрали штаны и дали б по 50 плетей и вся эта х..ня сразу б перестала существовать. Дед рассказывал...