реклама
Програма навчання депутатів
У черкаських школах №2, 21, 25 та 30 за ініціативи міської влади Черкас запроваджено проект «Страва на вибір».

56_27

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Заступник міського голови Ігор Коломоєць, який є куратором освітньої галузі в Черкасах, спільно з директором департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергієм Вороновим цього тижня цікавились враженнями учнів та вчителів від нововведення, завітавши у Черкаську ЗОШ №21 імені Юрія Іллєнка.

Завдяки системі «Страва на вибір» діти мають можливість обрати з меню ту їжу, яка їм найбільше смакуватиме. До прикладу, в обід при виборі другої страви учні мали можливість взяти гречану кашу або макарони, м’ясну або печінкову котлету, запіканку або оладки, венігрет або салат із капусти.

– Харчування – це запорука здоров’я підростаючого покоління. Ми хочемо, щоб наші школи були другим домом для учнів. Тому піклуємося про  комфортні умови для школярів. Поспілкувавшись із батьками учнів та керівництвом шкіл ми дійшли до згоди та вирішили запровадити можливість вибору страв для дітей. Таким чином учні зможуть харчуватись тим, що їм більше до смаку. Місто ж буде ефективніше використовувати кошти, які виділено на харчування. Уже зараз видно, що при новій системі «Страва на вибір» у їдальнях залишається значно менше відходів. А діти – ситі та задоволені, – розповів Ігор Коломоєць.

Заступник міського голови додав, що після завершення навчального року планує провести аналіз цієї системи та вирішити чи варто впроваджувати її в інших школах.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Черкаська кухарка 15.04.2018 08:31
Вибір корисного корму для обіду можно суттєво розширити, якщо перше, та й друге, (або навіть й одночасно з третім) готуватимуть в мультиварках. "Накидали всього і забули". В цьому випадку, головне буде при роздачі по різному красиво назвати та оцінити частини вихідного мультикомпонент у. (а доки в ній булькатимуть майбутні різноманітні смаколики, шкільні кухарки матимуть час, хоч інколи, трішки поганяти павуків, тарганів та щурів в своєму харчоблоці, або навіть щось приготувати з їжі для себе, для дому)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама