реклама

реклама

Виконком Черкаської міськради сьогодні вирішив перейменувати зупинку «Проспект Хіміків» у «Східноєвропейський університет».

DSC_0492_

Також, як стало відомо, топонімічна комісія наразі розглядає варіанти перейменування пляжів «Смілянський» і «Пушкінський». Як наголосив під час сьогоднішнього засідання виконкому заступник міського голови Юрій Ботнар, ці пляжі не мають жодного відношення ані до Сміли, ані до Пушкіна.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #14 Містянин 25.04.2018 08:47
Спочатку зробіть нормальні дороги, тротуари, наведіть лад на пляжах, а вже потім думайте про перейменування! Мені особисто пофіг, як буде називатися вулиця, де ями біля зупинок (та й не тільки там) по коліно, а пляжі невпорядковані!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 черкащанка 24.04.2018 18:32
важными делами занимаются небожители :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Антистец 24.04.2018 17:33
Цитую olga:
Ботнару більше займатись нічим.


Он народно избран. Только самый глупый человек не мог понимать на выборах, чем занимается Свобода и что это за персонажи. Раз избрали, значит именно это населению это нужно. Так что все претензии исключительно к самим себе. Кушать вам приносят то, что сами пожелали - пищу для ублажения комплексов национальной неполноценности .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Рабу, который стал царем 24.04.2018 16:26
"От трех трясется земля, четырех она не может носить:
Раба, когда он делается царем, ......

Книга притчей Соломоновых
Гл. 30, стихи 21-23
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #10 Хімселище 24.04.2018 13:09
Цитую Та да:
Епохальне рішення!

Плюнули в душу тисячам працівників хімічної промисловості і їх нащадків. Наплювали на память людей, які будували Черкаси, не жаліючи ні сил, ні здоровя. Усі, сидячі за отим столом, повністю втратили розум (якщо він був)?.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #9 Черкасчанин 24.04.2018 12:57
Каждая недоучка хочет оставить след в истории.А получается только вляпаться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #8 Fox 24.04.2018 12:23
Капец просто, інших нагальних проблем нема??? ДОРОГИ ДЕ!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #7 olga 24.04.2018 12:19
Ботнару більше займатись нічим. Краще б навили порядок на вулицях міста, зокрема по бул. Шевченка між Грушевського і Пушкіна,вивозил и своєчасно сміття, а потім займались перейменуванням пляжів. Мешканців міста більше турбує чистота на пляжах , а не їх назва.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #6 Черкаси 24.04.2018 12:08
"....не мають жодного відношення ані до Сміли, ані до Пушкіна". Вони мають більше відношення до Пушкіна та Сміли, ніж Ботнар до Черкас
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #5 Запитання Ботнару 24.04.2018 12:06
А яке відношення має вулиця Можайського до Бандери? І Черкаси взагалі?