реклама

реклама

Поїздка триватиме з 20 по 30 квітня, інформують в прес-службі мерії.

28810458_867319666772618_266526264_o

– 20 березня Анатолій Васильович отримав запрошення від компанії Mindray з пропозицією відвідати завод, який спеціалізується на виробництві медичного обладнання. Там відбудеться обмін досвідом, – зазначили у прес-службі.

Витрати на відрядження взяла сторона, що запросила Анатолія Бондаренка.

Обовязки міського голови виконує заступник міського голови Ігор Волошин.

Фото Артема Ківака

реклама

Коментарі  

 
-7 #17 Skepitik 26.04.2018 11:50
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Домовлятися про закупівлю добрив мав їхати губернатор, а цей чого туди поїхав? Хоче відкрити китайський ресторанчик?

По-перше він поїхав не один, а з фахівцем! А по-друге у вас в Тальному своїх проблем вистачає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Толькє етого мало 26.04.2018 11:43
Цитую Паша:
Ніхао Толік! Поверни бюджету зарплатню в 60000грн. за квітень, бо за цей місяць ти так зас...в місто що гидко дитись

Ні... не поверну
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #15 Регіональна Тальнівщина 26.04.2018 11:19
Домовлятися про закупівлю добрив мав їхати губернатор, а цей чого туди поїхав? Хоче відкрити китайський ресторанчик?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #14 Паша 26.04.2018 10:32
Ніхао Толік! Поверни бюджету зарплатню в 60000грн. за квітень, бо за цей місяць ти так зас...в місто що гидко дитись
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 007 26.04.2018 10:17
Цитую Черкасчанин:
Цитую 007:
Брєд. В нас немає заводу виготовлення медикаментів, а тому Толя може ім лише розповісти як гроші на відкаті заробити.

Юрия-Фарм????Не???Не у нас????Правда????

А Бондаренко власник ТОВ?Чи це комунальне підприємство?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 КукенКвакен 26.04.2018 10:16
Цитую Черкасчанин:
Цитую 007:
Брєд. В нас немає заводу виготовлення медикаментів, а тому Толя може ім лише розповісти як гроші на відкаті заробити.

Юрия-Фарм????Не???Не у нас????Правда????

У вас. Правда. І яке ОБЛАДНАННЯ виготовляє це підприємство? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #11 ДЖЕКО 26.04.2018 10:12
Схоже на якийсь анекдот. Міська влада постійно отримує якісь запрошення. Та для цього є профільні фахівці. Як він може обмінюватись досвідом з питань медицини, нічого в цьому не тямлячи? Просто звалив, просто забив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 ХМ 26.04.2018 09:50
Цитую Черкасчанин:
Цитую 007:
Брєд. В нас немає заводу виготовлення медикаментів, а тому Толя може ім лише розповісти як гроші на відкаті заробити.

Юрия-Фарм????Не???Не у нас????Правда????

А Толя к ним причем???? Кент директора??? Своих обязанностей мало??? ПРоблем в городе мало??? Пусть Директор Юрии Фарм летит .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 ХМ 26.04.2018 09:49
Я просто не понимаю этой хрени. Что общего у мера города с медицинскими заводами??? В будущем решил личный открыть??? Пусть бы ехало частное лицо, директор той же Юрии Фарм и тп. Городской голова при чем???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Черкасчанин 26.04.2018 09:10
Цитую 007:
Брєд. В нас немає заводу виготовлення медикаментів, а тому Толя може ім лише розповісти як гроші на відкаті заробити.

Юрия-Фарм????Не???Не у нас????Правда????