реклама
Sucurity Police

реклама

5 травня свободівці відновили в Черкасах малюнки на меморіальному камені, присвяченому Степану Бандері та Роману Шухевичу. Напередодні невідомі облили його фарбою.

Павло Собко відновлює пам’ятний знак Бандері та Шухевичу

Про це повідомляє прес-служба обласної організації ВО «Свобода».

«Це вже удев'яте ми відновили пам'ятний знак Героям України, який ватники вкотре облили фарбою» – розповідає свободівець Павло Собко.

Цього разу працівники КП «Міськсвітло» також відремонтували прожектор біля інсталяції та встанововили прихований відеонагляд.

«Дякую побратимам із черкаської «Свободи» за витратні матеріали. Також щиро вдячний працівникам «Міськсвітла» за роботу. Сподіваюся, що відеоспостереження відлякуватиме вандалів або допоможе визначити їх особи» – говорить Павло Собко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #17 СОЛДАТ 07.05.2018 19:11
Цитую черкащанка:
Цитую Антон:
Обольем краской еще раз а камера не поможет нам все равно нет фашизму в Черкассах


Поддерживаю!!!

Ртом? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 черкащанка 07.05.2018 18:16
Цитую Антон:
Обольем краской еще раз а камера не поможет нам все равно нет фашизму в Черкассах


Поддерживаю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 ХХ 07.05.2018 15:10
Поки що нового нічого не придумали, при комуністах нічого не можна було сказати проти комуністів, зараз проти націоналістів. Були одні герої стали інші, а правда мабуть десь по середині.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Доктор 07.05.2018 12:03
Цитую Ей,ватаПро фюрера забули?:
Щось не про те тут ватники скиглять - хазяєва прогул поставлять. ;-)
Сьогодні ж їм "положено" обговорювать, який галстук вдягне їхній фюрер на коронацію - останню в житті цього біснуватого коротишки.
Путлєр зараз якраз гладить носки на інавгурацію і роздумує, що ефектніше буде зробить: так як більше хочеться - присісти біля якогось малого хлопчика, задерти йому футболку і поцілувать у пупок чи таки діять ближче до рекомендацій скреп: підскочити до рівня пупка Кабаєвої - і поцілувати його? :lol:

Сьогодні у ватанів - похмілля. "Мічта сбилась" про пукіна у прєзіки - а курс рубля все гірший і весь світ рашку на... посилає :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Синдром мальчіша-плохіша? 07.05.2018 11:53
Цитую Bob:
Цитую Антон:
Обольем краской еще раз а камера не поможет нам все равно нет фашизму в Черкассах

Дєдовоєватєль?

Дєд такого придурка швидше за все, служив у РОА Власова - "под тєм самим руццкім трікалором", який зараз став державним у рашистів :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 СОЛДАТ 07.05.2018 11:02
Цитую Ван Гог:
Ціла купа "діячів" знайшла собі роботу:
-одні обливають,
-інші витирають,
-ще інші когось шукають,
-інші про це пишуть,
-а вже інші піаряться та проводять акції,
-інші дискутують і лаються,
-інші наживаються,
-інші пропагандують,( формуючи громадську думку),
-інші...і т.д., цілий Центр Зайнятості)), роботи не переробити, і це все по колу, безрезультатно, беззмінно,без висновків, головне всі при роботі.А по переду ще скільки всього, і знесення, і руйнація, і відбудова, і розширення, і питання земельні, і квіти, і траур, і салюти, і сперичання і бійки і докази, і відеокамери і огородження (під напругою). Здавалося б один невеличкий обєкт, а скільки роботи, скільки людей зайнято "важливими" справами. Хоча кінець відомий - "декомунізація", "денаціоналізаці я","деотупація" і далі по колу)))

А ти згадай про мавзолей леніна.Там ще почесна варта була і екскурсіі водили.Там "діячів" не менше. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Ей,ватаПро фюрера забули? 07.05.2018 10:36
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #10 Ван Гог 07.05.2018 09:22
Ціла купа "діячів" знайшла собі роботу:
-одні обливають,
-інші витирають,
-ще інші когось шукають,
-інші про це пишуть,
-а вже інші піаряться та проводять акції,
-інші дискутують і лаються,
-інші наживаються,
-інші пропагандують,( формуючи громадську думку),
-інші...і т.д., цілий Центр Зайнятості)), роботи не переробити, і це все по колу, безрезультатно, беззмінно,без висновків, головне всі при роботі.А по переду ще скільки всього, і знесення, і руйнація, і відбудова, і розширення, і питання земельні, і квіти, і траур, і салюти, і сперичання і бійки і докази, і відеокамери і огородження (під напругою). Здавалося б один невеличкий обєкт, а скільки роботи, скільки людей зайнято "важливими" справами. Хоча кінець відомий - "декомунізація", "денаціоналізаці я","деотупація" і далі по колу)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Нацик 07.05.2018 07:41
Може то комуняки поглумились?..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Микола 07.05.2018 06:48
Паплюжити пам'ятники українським патріотам, може лише ідіот, або ворог української нації! (третього варіанту не існує)! Подібні "кренделі", не здатні на розумні, сміливі вчинки. Саме тому вони шкодять, ховаючись у кущах.., нікчеми, - що з них взяти?