реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама

Сімдесят старшокласників із усієї області отримали відзнаки «Відмінник захисту Вітчизни». Вони найкраще серед однолітків опанували військово-патріотичну підготовку.

DSC1020

Відзнаки школярам вручали голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та військовослужбовці. Уже за традицією це відбувалося на плацу в Навчальному центрі Держприкордонслужби України.

DSC0907

– За три роки «відмінниками захисту Вітчизни» вже стали понад 300 школярів, – сказав очільник області Юрій Ткаченко. – І видно, що для них ця відзнака цінна. Саме цього ми й хотіли, започатковуючи її. Будьмо відвертими: до 2014 року цей шкільний предмет не був актуальним. У багатьох школах не було навіть потрібного оснащення. Тому ми крок за кроком створюємо необхідні умови: починаючи від обладнання та завершуючи інтерактивними тирами. Усе це важливо, коли ми говоримо про безпеку нашої країни.

Нагадаємо, відзнаку «Відмінник захисту Вітчизни» на Черкащині вручають із 2015 року за ініціативи голови ОДА Юрія Ткаченка. Її дизайн розробив школяр із Городищини Артем Бабич.

DSC1025

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Сімдесят старшокласників 16.05.2018 21:09
Й всі потисли руку голові! 300 спартанців - сказав очільник. (одні архетипи, але старшокласники ще цього не усвідомлюють)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама