реклама

реклама

28 травня в парку Перемоги з нагоди Дня прикордонника відбудуться урочисті заходи. Громадська організація Прикордонників-ветеранів влаштовує біля пам'ятника захисникам кордонів виступи про приклади мужності прикордонників.

33532215_1630525896994556_1868870098761023488_n

На літньому концертному майданчику на Вас чекатимуть виконання патріотичних пісень від аматорів та ветеранів.

Після - пригощання польовою солдатською кашею. Захід триватиме з 11 до 14 години.

Про це повідомляють у КП «Дирекція парків».

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Антистец 28.05.2018 20:07
Фальшивые украинские пустышки не интересны даже закомплексованн ым патриотам. Выступают просто по инерции, без энтузиазма.

Поздравляю всех с настоящим днем настоящих пограничников. А выдуманные фальшивки оставим для обделенных и скудных.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Советские зомби 28.05.2018 16:33
Цитую 30 квітня:
28 збираються зомби
"Штрафбат 2". Коротко о сталинизме. Его суть СССР-кгб https://www.youtube.com/watch?v=QwfuahYFbj8
Абсолютная правда из нашей истории.
У сталиноидов на такие реальные факты почти всегда один ответ (посыл): "Это все враги Джугашвили придумали, кругом его враги!". Советские зомби, ей Богу..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Муромец 28.05.2018 15:26
Цитую Абрек:
День прикордонника в Україні тепер - 30 квітня! А 28-е травня - День ВЕТЕРАНІВ-прикордонників, хоча це ніяк не применшує значення цього свята. Всіх, кого це стосується, - зі СВЯТОМ !!!
Очнитесь, Славяне! Эти люди не пожалеют наших детей!!https://www.youtube.com/watch?v=l2siBoa7xwU

Абрек — человек, ушедший в горы, живущий вне власти и закона, ведущий партизанско-разбойничий образ жизни; первоначально — кавказский горец
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Ба-рашки не джигиты 28.05.2018 15:16
Цитую Фонтаны надо строить:
Для каждого рода войск в грозном

https://www.youtube.com/watch?v=tmm910M0Uw8 Город Грозный построенный на Русские деньги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Вітання від братів 28.05.2018 15:11
Цитую 30 квітня:
28 збираються сепарації

ФСБ РФ встановила особи українських прикордонників, які затримали кримське судно "Норд", і їх нібито оголосили в міжнародний розшук.
Про це заявив РИА Новости глава "управління ФСБ" в окупованому Криму Віктор Палагін.
"Вони, звичайно, перебувають в Україні, але як тільки вони кордон перетнуть, там ми їх цап-царап - і будемо садити https://www.pravda.com.ua/news/2018/05/28/7181574/
Грайтеся на руку мокші, кадир любить травень, 9 травня був підписаний договір про виплату контрибуцій ічкерії,а 28 по розподілу ба-рашків кожному джигіту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Фонтаны надо строить 26.05.2018 18:57
Для каждого рода войск.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Не ганьбіться! 26.05.2018 10:42
Ілюстрація - абсолютно "ліва"! Біля напису вітання - емблема Генпрокуратури, бо якийсь "дизайнер" цього відомства готував це вітання прикордонникам саме від Генеральної прокуратури.
А саме вітання - з Днем прикордонника України, який, як вже резонно зазначено у коментах - 30 квітня, а не 28 травня.
"Дирекція парків" і сама тупить, і місто збиває з пантелику - то хоч ви, "Прочерк", не робіть цього!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Фото ворогів 26.05.2018 09:56
Прийдуть сфоткаєм, щоб знати прислужніков.Старі , а дурні.Якщо втік с граніци, то захищай свій дім ,майбутнє своїх внуків,а не ворогів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Підтекст 26.05.2018 09:41
Цитую Абрек:
День прикордонника в Україні тепер - 30 квітня! А 28-е травня - День ВЕТЕРАНІВ-прикордонників, хоча це ніяк не применшує значення цього свята. Всіх, кого це стосується, - зі СВЯТОМ !!!

Скрите Вітання хохлів-зрадників, посіпак кгб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Перехожий 26.05.2018 07:46
Ну не знаю. В Кам'янському районі голова РДА через районну газету привітав і ахвіцерів, і прапорщиків, і контрактників, привітав також ветеранів. До купи забувся привітати строковиків, яких у цьому році призвали до ПВ. Але це йому можна пробачити, так як у війську він не служив. Про те що прикордонники відсвяткували ще 30 квітня підлеглі йому не доповіли, а може це самоуправство редактора Вітальки.