Вночі на лінію 102 надійшло повідомлення, що в одному з районів міста Черкаси відбувається бійка та чутно постріли. На місце виїхали працівники поліції.

Дійсно за вказаною адресою відбувалася сутичка. Поліцейські встановили двох осіб, які перебували на місці події, та які можуть бути причетні до сутички. Особи повнолітні. Одним із встановлених осіб, являється працівник поліції Черкаської області, який на момент події перебував на лікарняному.

34198921_2226302010716703_870160408529338368_n

На даний момент інспекцією з особового складу призначено службове розслідування, разом з тим, за фактом вказаних подій вирішується питання про відкриття кримінального провадження. На час проведення службового розслідування даного працівника поліції відсторонено від виконання своїх функційних обов’язків.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Досьє 01.06.2018 16:20
Козлоагєнт 007 ваєвал в брігадє СС "Спарта" брігаденфюрера Мотороли, позже гєройскі сгарєвшего в ліфтє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Старий 01.06.2018 16:06
Редакторська помилка.Не "повнолітній" а "повнолітрий".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 CОЛДАТ 01.06.2018 16:05
Цитую 007:
Цитую Алкоголік-це не поліція!!:
Цитую 007:
Ср**ні герої шуруйта в на схід України і там познімайте відео.

Вони-то воювали - а ти, козлику? ;-)

І я там був баранчику, а тому розкажеш комусь іншому як вони воювали. Більша їх частина воювала в Черкасах за проплачені гроші лише з парканами на будівництві та кіосками, розмальовувала будівлі та кричала нациські гасла. "Герої" іще ті ;-)

Розкажи нам де ти вовав? і коли?...і в якому підрозділі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Верник 01.06.2018 15:34
Цитую бывший:
Цікаво, а що робила особа на лікарняному в ночі зі зброєю в пьяном стані в громадському місці. Нова метода лікування?

Бухав, а ви не пили вночі ніколи???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Що це було? 01.06.2018 15:18
Дуже серйозний прес-реліз вийшов у "сектора комунікації поліції".
Про те, що поліцейського застали на місці скоєння злочину п'яним (наркоекспертиз а підтвердила) - немає ні слова.
А про те, що цей поліцейський "повнолітній" - написать не забули :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 007 01.06.2018 14:48
Цитую Алкоголік-це не поліція!!:
Цитую 007:
Ср**ні герої шуруйта в на схід України і там познімайте відео.

Вони-то воювали - а ти, козлику? ;-)

І я там був баранчику, а тому розкажеш комусь іншому як вони воювали. Більша їх частина воювала в Черкасах за проплачені гроші лише з парканами на будівництві та кіосками, розмальовувала будівлі та кричала нациські гасла. "Герої" іще ті ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Алкоголік-це не поліція!! 01.06.2018 14:30
Цитую 007:
Ср**ні герої шуруйта в на схід України і там познімайте відео.

Вони-то воювали - а ти, козлику? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 007 01.06.2018 13:15
На фото всі як мавпи тримають мобільні, щоб зняти відео і прославитись. Ср**ні герої шуруйта в на схід України і там познімайте відео.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Позор Лютому! 01.06.2018 12:19
А чому не пишете, що цього прощелигу "дожали" азовці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 Абрек 01.06.2018 11:22
Та не відсторонювати треба це наглюче бидло, а гнати сраною мітлою! І так рейтинг у поліції так-собі, так ви його ще й зменшуєте. І взагалі роботи патрульної поліції у місті НЕ ВИДНО !!!- ховаються у машинах,а піших - тепер зовсім немає!