реклама
Sucurity Police

реклама

На сесії Черкаської міськради депутати розглядатимуть проект рішення щодо перейменування вулиці Можайського на вулицю Степана Бандери.

1528551498-541 Про це повідомляє Zmi.ck.ua.

Нагадаємо, обурені такою ініціативою містяни створили електронну петицію з пропозицією не перейменовувати вулицю на честь Бандери й зібрали необхідну кількість голосів.

У пояснювальній записці до проекту рішення щодо електронної петиції, опублікованому на сайті міської ради, зазначено, що на засіданні топонімічної комісії було вирішено не підтримати електронну петицію щодо відмови від перейменування вулиці Можайського на вулицю Степана Бандери.

Тож на сесії депутати голосуватимуть за проект рішення «Про розгляд електронної петиції від 17.04.2018 № Че/439-еп щодо відмови від перейменування вулиці Можайського на Степана Бандери» у формулюванні «не підтримати».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #46 Гришко 12.06.2018 15:52
На улице Шевченка не бывал. На бульваре Шевченка был. Получше Можайского...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #45 Вова 12.06.2018 09:49
Цитую Гришко:
Я житель улицы Можайского и заявляю, что я за переименование её в улицу Героя Украины Степана Бандеры! Со мной согласны все мои соседи. Убеждён, что после этого она станет образцовой в городе. Стыдно же, чтобы улица названня в честь украинского национального Героя была неотремонтирова нной.

На вулиці Шевченка давно бував?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #44 Гришко 11.06.2018 22:25
Я житель улицы Можайского и заявляю, что я за переименование её в улицу Героя Украины Степана Бандеры! Со мной согласны все мои соседи. Убеждён, что после этого она станет образцовой в городе. Стыдно же, чтобы улица названня в честь украинского национального Героя была неотремонтирова нной.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #43 Пильний 11.06.2018 22:20
Вовочко, я думаю ти телят не пас. Тобі і свиней довірити важко. Ти хоч знаєш, що абсолютно ніяких проблем з докуметами при перейменуванні вулиць не виникає? А нагальні проблеми... Треба дощу, та його нема. Не переменують Можайського, мабуть, піде...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #42 ZNZ 11.06.2018 16:40
Найбільше для підняття українського націоналізму на Черкащині зробив вовка пукін.
А найбільше для дискредитації націоналізму на Черкащині зробив юрка ботнар - факт!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #41 Alуx 11.06.2018 15:33
Слуги народи, слухайте народ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #40 CОЛДАТ 11.06.2018 15:05
Цитую Сашко:
Я мешканець вул Можайського і скажу Вам думку свою і сусідів: НІХТО НЕ ХОЧЕ ЦЬОГО ПЕРЕІМЕНУВАННЯ. Всі хочуть нормальної дороги без ям, тротуарів та вивозу сміття що валяється по всій вулиці. До речі почали класти тротуарну плитку від Шевченка по Можайського - не знаю скільки то котує бюджету, але плитка навіть не 2-го сорту, вся порепана вже. А якщо це з заводу Мера то корупція прямо під ногами.

А варіант що коли поремонтують дороги, облаштують тротуари і приберуть сміття в честь перейменування вулиці, Вас добродію і Ваших глибокошановних сусідів влаштовує?.Чи знайдуться інші причини Вашого "проти"? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #39 Сашко 11.06.2018 14:37
Я мешканець вул Можайського і скажу Вам думку свою і сусідів: НІХТО НЕ ХОЧЕ ЦЬОГО ПЕРЕІМЕНУВАННЯ. Всі хочуть нормальної дороги без ям, тротуарів та вивозу сміття що валяється по всій вулиці. До речі почали класти тротуарну плитку від Шевченка по Можайського - не знаю скільки то котує бюджету, але плитка навіть не 2-го сорту, вся порепана вже. А якщо це з заводу Мера то корупція прямо під ногами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #38 Вова 11.06.2018 13:50
Цитую Пильний:
Вовочка, а на неперейменовани х вулицях ями зникли? І що ти особисто у своєму житті побудував? Не Можайський, ти? Тож і виходить, що ти нерозумна людина з ініціативою...

Я з тобою телят не пас і не збираюсь звітувати про мої стройки. Тобі ініціативному не зрозуміти що перейменуванням и вулиць та іншими ініціативами лише відволікають увагу людей від реальних проблем які потрібно вирішувати негайно. Ти хоч знаєш скільки проблем виникає тільки з документами, при перейменуванні лише однієї вулиці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #37 Пильний 11.06.2018 12:29
До речі, сьогодні сім вулиць будуть без світла: Пальохи,5-23, 23/1; Можайського, 4-26, 1б, 1-31;Шевченка,5,7,9 ; пров. Судноремонтний, 1-23, 2-26;А.Терещенка,1-11;пров. О. Павловської, 2-26, 1-23;Кавказька,14, 16. Як бачиш, Вовочко, неперейменована ще Можайського теж...