реклама
Центр занятості
реклама

Педагоги Черкащини, які нині проходять навчальну сесію із підготовки до роботи в перших класах у межах Нової української школи, зустрілися із вчителями зі Сполучених Штатів Америки. Гості Сідні Найт та Дженіфер Мелтон поділилися порадами та методикою мотивації учнів до навчання, власним досвідом вчителювання. Зустріч відбулася на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Відкриваючи захід, ректор інституту Наталія Чепурна відзначила необхідність обміну досвідом та розширення міжнародної співпраці у світлі реформування галузі освіти.

2_22

«Маємо вивчати світовий досвід, адже зараз робимо дуже серйозний крок в Нову українську школу. Саме тому для присутніх буде корисно почути щось нове, переосмислити наявний арсенал методики навчання», - наголосила Наталія Миколаївна.

Протягом спілкування з вчителями Черкащини колеги зі Сполучених Штатів Америки, які є також педагогами, розповіли про особливості роботи в початкових класів у школах США, відповіли на запитання черкаських освітян.

Сінді Найт, президент Благодійної організації «Надія тепер. США», колишній вчитель французької мови, музики та загальних предметів, означила ключові якості учителів, якими повинні володіти справжні педагоги. Американська колега розповіла про свої враження від відвідування українських закладів освіти, з якими співпрацює вже більше 12 років.

Колега Сінді Дженніфер Мелтон, учитель 1 класу з Алабами, яка спеціалізується на викладанні математики в початкових класах, ознайомила зі своєю методикою роботи з дітьми. Серед прийомів Дженніфер – візуалізація математичних операцій, розуміння навчального матеріалу за допомогою спілкування, обговорення між учнями.

Продовжилася зустріч у формі інтерактивного обговорення та обміну досвідом використання педагогічних практик в Україні та США.

За інформацією Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 Треба бути реалістом 11.06.2018 05:35
Збирати вчителів, щоб послухати, як мотивують до вивчення математики учнів початкової школи в Америці, - диво дивне!
Тільки чомусь американські вчителі й не думають збиратися, щоби слухати когось із наших вчителів про те, як отут, у нас, мотивують дітей. Вони взагалі нікого з наших учителів до себе навіть не запрошують!
Стосовно візуалізації: таке у навчанні математики вітчизняній школі відомо з XIX століття. Варто вивчати історичні документи, то й не буде тоді приводу дивуватися вже давно відомим засобам, від систематичного застосування яких вітчизняна методика математики вже відмовилася.
Але, на жаль, наші вчителі початкової школи не мають належної математичної підготовки, щоб розуміти сутність методичних концепцій, які беруться за основу при побудові початкового курсу математики.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама