реклама
Sucurity Police

реклама

Якщо на Черкащині буде сім одномандатних виборчих округів, то Черкаська обласна організація ВО «Батьківщина» готова запропонувати таких кандидатів на округи по області: Олександр Сінгаєвський, Світлана Трофімова, Анатолій Бондаренко, Володимир Гресь, Наталія Кравцова, - це депутати Черкаської облради; депутат Черкаської міськради Микола Булатецький та народний депутат Микола Томенко.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

– Це прізвища тих людей, яким партійна обласна організація і партійні організації на місцях запропонували балотуватися. Але остаточного рішення ми ще не прийняли, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Разом з тим він запевнив, що партія готова заради спільної мети об’єднаної опозиції поступитися округами.

– Зокрема я готовий поступитися тим округом, де мене буде висувати партія, щоб виграв кандидат від об’єднаної опозиції. А не владний кандидат, замаскований під самовисуванця, - зазначив пан Анатолій.

реклама

Коментарі  

 
+16 #20 Митник 20.02.2012 09:10
Цитую сашко:
Цитую майстер СТО:
Короче кажучи на вибори опо-позиція їде на спущених колесах.....
А Гресь на ободах!!!!!Капе ць Украіні!

А ще без руля та "запаски"! Зате на "volvo"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #19 партнер 17.02.2012 13:13
ГРЕСЬ- не смішіть людей!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #18 КС 17.02.2012 12:37
Бондаренко, Гресь-були при владних посадах і що. Якими такими справами та діями, як для області так і для районів та іх мешканців, вони здобули право балатуватися в верховну раду. Це "амьоби" (інертні особи),які є "покерною пулькою" такогож інертного та бездіяльного Томенка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 16.02.2012 12:45
Цитую ЧК:
О. Сінгаєвський - Голова спостережної ради АТ «Банк Велес».С. Трофімова - гендиректор УК „Партнер”, Наталія Кравцова - директор Черкаської обласної дирекції філії Полтавська «РУ» АТ Банк «Фінанси та кредит». А якщо всі вони будуть обрані депутатами,то скільки з них може стати "тушками" - коли влада почне наїзди на бізнес іт.д.Чи варто обирати людей яких влада може легко "прижати"? Чи не стануть вони "тушками"???

Если быть объективными,не все они хозяева бизнеса,есть и нанятые работники.Другое дело их политические качества?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 ЧК 15.02.2012 16:05
О. Сінгаєвський - Голова спостережної ради АТ «Банк Велес».С. Трофімова - гендиректор УК „Партнер”, Наталія Кравцова - директор Черкаської обласної дирекції філії Полтавська «РУ» АТ Банк «Фінанси та кредит». А якщо всі вони будуть обрані депутатами,то скільки з них може стати "тушками" - коли влада почне наїзди на бізнес іт.д.Чи варто обирати людей яких влада може легко "прижати"? Чи не стануть вони "тушками"???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #15 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 15.02.2012 11:23
Томенко пройдет по списку "Батькивщины",на округе рисковать нету смысла. Гресь только понизит рейтинг партии.Булатецкий человек достойный,но уже примелькался. Остальные пускай проявят себя в областном совете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Володимир 15.02.2012 10:26
Цитую qwe:
За об"єднанну опозицію! Досить провладним бандитам творити самоуправство та самозбагачення!

Та прапор вам в руки. Уперйод тавагіщі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Марія 15.02.2012 09:23
Поживем-побачимо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Сергій з Кривалівки 14.02.2012 20:51
Хіба що Томенко і Булатецький мають деякі шанси...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Пан Ніхто 14.02.2012 19:25
Дитячий садок - "Опозунюшка". Хто перший прибіг до округу той і висувенець. Батькавщата, мать вашу, а з іншими опозиційними партіями ви обговорювали кандидатів.