реклама

реклама

Мер Сміли Олексій Цибко потрапив у ДТП у Кагарлицькому районі Київської області. Наразі він перебуває в лікарні.

Цибко

Про це він повідомив у коментарі «Про все».

За його словами, він, здійснюючи маневр, щоб уникнути зіткнення з автомобілем, який рухався по зустрічній смузі зі значною швидкістю, вилетів з траси. Автомобіль міського голови Mitsubishi Pajero Sport внаслідок ДТП отримав значні пошкодження.

– Мене було госпіталізовано до лікарні в Миронівці. В мене зламані ребра. Постраждалих внаслідок аварії більше немає. Щоб уникнути зіткнення я взяв різко вліво і фактично поклав автомобіль на бік. Наразі я вже вдома, перебуваю на лікарняному. У медзакладі пройшов всі обстеження, поліція взяла всі аналізи. Автомобіль, можна сказати, втрачено назавжди, - розповів Олексій Цибко.

реклама

Коментарі  

 
-3 #10 Загребля 12.06.2018 16:48
Буду спорити. Кажи солдат які не дуже приємні речі речі. Хай всі знають, бо я не знаю. А то шо більшість смілян вибрали депутатів це брехня. Там є такі яких вибрали кілька десятків виборців. Так закон написаний. А за Цибка таки голосувала більшість. Я його не виправдовую. Я його і не знаю толком. Кажу як є. Якщо ти солдат так усе знаєш то повинен знати і те чого та кучка депутатів у нього в"їлася.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 CОЛДАТ 12.06.2018 10:50
Цитую Загребля:
Не йорнічай солдат. Його справді вибрала більшість смілян. Може він би був хреновий мер, а може непоганий. Хто тепер може знати. Та без мера Смєла точно лучче не стала.

А "кучку депутатов", які заважають працювати міському голові,Вам вибрали десь у іншому місці? Більшість смілян до цього не причетні? Я не йорнічаю, мені іноді приходиться іздити через Смілу, безлад з смілянськими дорогами почався не вчора.І Цибко вже був мером поки його не прогнали за деякі не дуже приємні речі.Так що все Ви знаєте і до всього, до речі, причетні.Бардак він насамперед в головах...а потім на дорогах, в питаннях опалення і так далі.Спорити будете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Ван Гог 12.06.2018 08:14
Бачу у Смілі повна "Євр...ОПА", ні доріг, ні тепла, ні відповідальних...ех, немає на них Ляшка)))скотиня ки)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Загребля 11.06.2018 23:10
Не йорнічай солдат. Його справді вибрала більшість смілян. Може він би був хреновий мер, а може непоганий. Хто тепер може знати. Та без мера Смєла точно лучче не стала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Шофер 11.06.2018 23:07
Щоб уникнути зіткнення я взяв різко вліво і фактично поклав автомобіль на бік.

Наверное я идиот. Чел, двигаясь по своему правому ряду взял влево через встречную полосу в дальний кювет? Зачем, тогда встречной машине по встречке выезжать ему в лоб, когда у него была свободная своя полоса :o Скорее всего пошел на обгон и в лоб встречному транспорту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Анализы это серьёзно 11.06.2018 20:04
А автомобиль фигня, жестянка. На днях получше старого купит. Шо показывают анализы? Детей после ДТП иметь то хоть сможет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Регіональна Тальнівщина 11.06.2018 15:01
В Смілі сепаратистів-саботажників треба всіх виловити, а потім дорогами займатися. Інакше можна робити дороги, але які ті дороги будуть в результаті...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 CОЛДАТ 11.06.2018 14:02
Цитую Андреевич:
Из за наших дорог и лихачей постоянно страдают люди. Кстати в Смеле дороги тоже одни из худших в Украине. Но к Цибко предъявить претензии сложно. Его всё таки выбрали всем миром, а работать не даёт кучка депутатов городского совета. Но кто с них спросит про дороги. У них ведь коллективная бевідповідальні ссть...

Да-да...выбрали всем миром ( надо только понять что это за "мир").А еще Цыбко крепкий хозяйственник и участвует в художественной самодеятельност и.К нему вопросов нет.Царь - хороший.Бояре - плохие. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Андреевич 11.06.2018 13:18
Из за наших дорог и лихачей постоянно страдают люди. Кстати в Смеле дороги тоже одни из худших в Украине. Но к Цибко предъявить претензии сложно. Его всё таки выбрали всем миром, а работать не даёт кучка депутатов городского совета. Но кто с них спросит про дороги. У них ведь коллективная бевідповідальні ссть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 CОЛДАТ 11.06.2018 13:04
Нє&уй шастать! Сиди дома і займайся дорогами."Шумахер" тоже ще мені ;-)