реклама

реклама

Управління інспектування біля драматичного театру виконує рішення виконавчого комітету від 2017 року про демонтаж незаконних споруд.

Про це у коментарі Zmi.ck.ua повідомив начальник управління інспектування Віталій Косяк.

Фото - Про все

Фото - Про все

"Ми залучили підрядну організацію для цього, адже у нас немає засобів, щоб виконати демонтаж. Драмтеатр подав на нашу бездіяльність до суду, цього суд не визнав, а визнав бездіяльність міської ради. Я був на місці, власник заявляє, що не дасть демонтувати, тому що незаконо. Однак чому він не може пояснити. Згідно із договором, підрядна організація повинна виконати дію у спосіб, який не порушує чинне законодавство", - зазначив Віталій Косяк.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Илон Маск 12.06.2018 18:24
Именно в момент фото, проезжал Теслой мимо, увидел этот запах дыма. Сделал кружок, парконулся и будучи абсолютно уверенным, что наш мир виртуальность, согласно текущей проге, подошёл и сделал фото номеров этих авто. И уехал. Результат последующего их пробития никак не удивил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 . 12.06.2018 16:03
Цитую Долой кугутов !:
Честно говоря, цветочный павильон городу нужен, он приносит прибыль. А глубоко убыточный театр зачем ?

Тебе, кугут, теж треба знести з Черкас - "по прічінє глубокой убиточності і ущєрбності" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #8 Долой кугутов ! 12.06.2018 14:35
Честно говоря, цветочный павильон городу нужен, он приносит прибыль. А глубоко убыточный театр зачем ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Слухає та їсть 12.06.2018 14:10
Цитую Дивно:
Вихід є. Перенсти і встановити квіткові т.з. павільйони перед мерією Черкас.

Це вже давно пропонують зробити, але ні мер, ні міська рада і національні дружини не чують. Це ж не вулиці перейменовувати . Це бізнес 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 ??? 12.06.2018 13:43
Цитую Сотник:
А чій то "Мерс" там стоїть?! Поліції слабо виписати протокол за стоянку посеред площі?!

А й справді - хоч за це можна "взуть" по самі помідори?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Сотник 12.06.2018 13:10
А чій то "Мерс" там стоїть?! Поліції слабо виписати протокол за стоянку посеред площі?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Дивно 12.06.2018 13:10
Вихід є. Перенсти і встановити квіткові т.з. павільйони перед мерією Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Надія. 12.06.2018 12:31
Доручення по закриттю пунктів приймання металобрухту,- не виконується. Рішення суду по демонтажу квіткових павільйонів,- теж. То навіщо створювати видемість роботи? Навіщо утримувати муніцепальну інспекцію якщо всі розміщення , і Мафів в тому числі, були раніше узгоджені з Залізякою?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 Соломія 12.06.2018 11:43
Ніколи не купую квіти в цих павільонах, тому що була впевнена в тому, що Чернявський нікуди з площі не піде. І йому на те, що нам подобається чи ні. В нього тут бізнес.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #1 Абрек 12.06.2018 11:22
ВИКОНУЙТЕ РІШЕННЯ !!!