реклама

реклама

Черкаська обласна організація КВУ електронною поштою отримала лист з офіційної електронної адреси Кам'янської райдержадміністрації, у якому особа, яка підписалася головою Кам'янської РДА В.В. Архип'юком послала комітет в невідомому напрямку і зазначила, що «в гробу її бачила її наїздами», інформує прес-служба КВУ на сайті «Твій депутат».


Скриншот поштової скриньки Черкаської обласної організації КВУ

Скриншот поштової скриньки Черкаської обласної організації КВ


Цей лист прийшов через місяць після оприлюднення Черкаською обласною організацією листа-відповіді Кам'янської районної ради, у якому вона відмовилася надавати інформацію про її депутатський склад, склад фракцій та комісій, а також їхнє керівництво.



У черкаському КВУ не розуміють, що це могло б бути, який стосунок райдержадміністрація має до районної ради і чому з офіційної електронної адреси Кам'янської райдержадміністрації надходить лист такого змісту.

Черкаська обласна організація з усією можливою серйозністю ставиться до хамського вчинку осіб, які мають доступ до офіційної поштової скриньки Кам'янської РДА. У зв’язку з цим, вони звернулися з офіційною скаргою до голови Черкаської облдержадміністрації С. Б. Тулуба та голови Національного агентства України з питань державної служби В. В.Толкованова.

Далі подаємо текст однієї зі скарг.

реклама

Коментарі  

 
+2 #18 Дядько 15.02.2012 19:46
Цитую Горобець Володимир:
...НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРИЗИДЕНТІ УКРАЇНИ...

прЕзиденті
Цитую Горобець Володимир:
...Здобув ступінь бакалавра державної служби...

Не бакалавра, а магістра. Вчився-вчився, але так і не зрозумів на кого.

NO COMMENT
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 злоба 15.02.2012 15:43
дебільна камянка і ті хто в ній живуть!!!!!!!!! !!одно колотять миром всі не такі!!!!!! хто ж тут таий крутий?????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Горобець Володимир 15.02.2012 14:35
Цитую Інспектор:
Треба Вову Горобця вигнать. Він там за комп'ютери відповідає. А розуму для цього не досить.
Хоча там пів адміністрації таких. Каков поп, таков и приход.
Хотів би дать відповідь на ваш коментар .....да, я справді відповідаю за комп'ютерну техніку яка з моєї руки працює відмінно - в міру своїх технічних можливостей, але листи надсилають люди які могли надіслати з будьякого міста України знаючи логін і пароль (за їх конфіденційніст ь я невідповідаю). На період вище зазначених подій я перебував на захисті диплому в НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРИЗИДЕНТІ УКРАЇНИ . Здобув ступінь бакалавра державної служби. Мені здається ми з вами незнайомі. Підійдіть до мене, поспілкуємось. Буду мати надію, що ваша думка про мене, як про фахівця і людину зміниться.

Щоб не було коментарів від мого імені зауважу цей коментар перший і останній.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 15.02.2012 12:41
Господа из КВУ ! Шли бы ви работать по специальности.Может польза была какая нибудь обществу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Кадровик 15.02.2012 08:37
Цитую НЕЗАЛЕЖНIСТЬ:
...Думаю, скоро будет новый старый руководитель.

Який? Солошенко вже пенсійного віку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Тю! 15.02.2012 07:49
Ух і кіпешний цей Михлик! Ні з чого вонь підняв. Послали, то йди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Інспектор 15.02.2012 07:45
Треба Вову Горобця вигнать. Він там за комп'ютери відповідає. А розуму для цього не досить.
Хоча там пів адміністрації таких. Каков поп, таков и приход.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Як пить дать 14.02.2012 23:16
"Хтось" готує заміну Архипюку.
Чистої води провокація замовлена обласними партєйними крючкотворцями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Поделом! 14.02.2012 21:32
Цитую НЕЗАЛЕЖНIСТЬ:
Каждому человеку ясно, что это тупо подстава мужика! Председатель РГА естественно не в курсе...

Ще Жеглов казав: "Наказаний без вины не бывает..."
Отже, якщо голова тупуватий, то і проблеми постійно має. Архип'юк саме такий. Так йому і треба. Як він взагалі на цю посаду попав? Не по Сеньке шапка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 НЕЗАЛЕЖНIСТЬ 14.02.2012 21:26