реклама

реклама

Для перевезення по місту Черкаси великогабаритного вантажу, а саме демонтованих квіткових павільйонів з-під театру, необхідний спеціальний дозвіл поліції, якого ні представники підрядної організації, ні представники управління інспектування, не мають, тому наразі демонтаж споруд призупинено, інформує «Про все».

35296552_2081636465452574_8609989147219722240_n-500x375

За словами представників поліції, такий дозвіл потрібно було взяти завчасно, втім цього не зробили. На  площу прибув старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції області Олексій Безуглий, котрий повідомив, що за несанкціоноване перевезення великогабаритного вантажу по місту відносно водія буде складено постанову за ст. 132-1 КУпАП. Згідно з якою за кожну ходку водій повинен буде сплатити штраф у розмірі 30-ти неоподатковуваних мінімумів.

До місця зберігання вантажівку з павільйонами буде супроводжувати патрульний автомобіль. За інформацією представників управління інспектування, павільйони будуть знаходитись на майданчику підрядної організації, з якою заключений договір на зберігання споруд, за адресою: вул. Сумгаїтська, 10.

Коли власник тимчасових споруд надасть необхідні документи, які підтвердять його право на майно, то підрядна організація надасть йому можливість забрати свою власність.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #12 Почом сегодня негабариты? 15.06.2018 21:33
Как у охраны моста? Эх извозчик - 300 гривен как с куста?, или по 330? Каждому!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Правдоруб 15.06.2018 20:12
А почему эти чудо-полицаи не замечают Бога трусов, который торгует трусами на проезжей части возле входа на центральный рынок? Он пережил 4 меров и больше 10 разных милицейских начальников плюя на закон. Может его назначить мэром - ведь получаеться что он всех властей сильнее!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Lok 15.06.2018 18:19
Ви хочете сказати, що купа "спеців" міськвиконкому з з.п. 20-30тис. не знали що для перевезення такого негабариту потрібен дозвіл??? Просто немає слів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Зорро 15.06.2018 15:49
Льоха Безуглий - безпринциповий інспектор. .........від Чернявського вхопив і знайшов лазейку. Все по совісті і честі. Ех, Льоха-льоха, а без тебе все так гарно починалося.
Пропозиція: перевести льоху з старшого інспектора в простого патрульного, щоб і надалі свідомо і по честі виконував службові доручення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Люблю таке 15.06.2018 13:54
Фільмів немає нормальних,то хоч будні Черкас чудять. Не скучно) .Попкорну й пива запасаймо! Досадно ж тільки, що в цей час гребують Су...и наші гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 Такі справи 15.06.2018 13:36
:D Так вот кому Чернявский занес! Комисар оказался Мафией! Мирные жители проиграли, мафия победила!
А дозволив никто не выдаст, наверное бланков нету!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #6 Шарафутдінов Еркін. 15.06.2018 13:02
Ти диви. Як усі починають виконувати закони , якщо треба притормозити справу. Аякже, кіоски то є приватна власність,нет дай бог хто поламає. А те , що вони стоять не там де треба, спотворюючи обличчя Міста, то це нікого не турбує і не є порушенням чинного законодавства.Наглі людці , дальше нікуди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 иван 15.06.2018 12:47
НЕ НАДО КОСЮКУ ДЕЛАТЬ УМНОЕ ЛИЦО . ЭТО НЕ ПОМОЖЕТ . ЛУЧШЕ СМЕНИТ ФАМИЛИЮ НА КОСЯК!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Ряба 15.06.2018 12:37
Цитую Микола:
ЧЕРНЯВЬКОГО - НА МИЛО!Перетворив центр міста на вбиральню! КОСЮК - НЕ ВІДСТУПАТИ!!

Косюк і не відступає, скоро і Чигиринщину зас*ре))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Ще багато 15.06.2018 12:34
Цитую Закон є закон:
Потрібно починати виконувати ЗАКОНИ.

Тих хто не хоче жити по закону, а тому і проблеми у НАС,