реклама

реклама

Фатальний наїзд. На Черкащині трапилася трагічна ДТП за участі велосипедистів. Аварія сталася на автодорозі Черкаси-Сміла.

IMG_20180619_102220

За попередньою інформацією, два велосипедисти їхали у бік Сміли, коли на них скоїв наїзд автомобіль "Мерседес" Е-класу, пише ВІККА

Один із роверів від отриманих травм загинув на місці. Іншу велосипедистку госпіталізували до лікарні. На місце події виїздив особисто начальник обласного управління поліції Валерій Лютий. Більш детальну інформацію правоохоронці поки не надають.

Поряд з тим, Смілою ширяться чутки, що винуватець аварії – колишня дружина одного політика.

реклама

Коментарі  

 
+11 #14 Перехожий 21.06.2018 08:41
Чи то ровер, чи то ролер. Нахватавшись іноземних слів ляплять де потрібно і де ні. Бо ровер то на польській велосипед, а ролер на агліській той хто їздить на роликових ковзанах.
По ДТП, звинувачувально го вироку не буде. Грошей занесуть усім по кругу. Пів року на лікарняному у Смілянській обласній. І за кермо у новий "Бентлі"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 В зеркале жизни 21.06.2018 07:34
Цитую 123:
Цитую шоп:
Имя в студию

---- "ЛІ*С", без прізвища

Design. Living Tendency - не в бок а в face
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 * 20.06.2018 20:20
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Що робити Лютому на банальному ДТП , хоча і з смертельним закінченням? Він на кожне ДТП виїзжає? Думається мені , що справа заглохне, і буде як у справі Артюх, яка також вбила , але не сидить.


Порох теж відриває все що тільки можна...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 депутат 20.06.2018 17:44
Навіть по відсутності коментарів від поліції, уже зрозуміло, що справу замнуть, бо в нас поліція, прокуратура, суди служать не закону і народу, а мішкам з грішми і якщо ми будем мовчать то не факт, що завтра будь-хто з нас окажеться на місці потерпілих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 назар 20.06.2018 17:04
На відео мерс S-класу попереднього покоління, а не Е-клас. Автівка люксова і дуже дорога, а отже, нажаль, власницю відмажуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 Сотник 20.06.2018 16:11
Цитую Хмельницький:
Фабрика ливс, там шукати треба :-*

Цікаво, а що Ви збираєтесь там знайти? Адже ніхто ж не тікав і не ховався! Навіщо?! Людина впевнена у своїй безкарності! Зрозуміло, що механізм "рєшалова" включений на повну! Черговий екзамен силовикам, владі на людяність і чесність! В результаті, побачите, що нічогісінько не змінилось з 2014 року! Хіба що,- збільшилися розміри хабарів, у рази! Це і є - головне досягнення "революціонерів", для чого і рвалися до влади у 2014 !!!! Хав@йте і надалі казочки від "шоколадно-соєвих"!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Хмельницький 20.06.2018 15:42
Фабрика ливс, там шукати треба :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #7 xx 20.06.2018 15:23
Тільки на прикладі одного ДТП є зрозумілим і очевидним, що твориться в країні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #6 Володимир 20.06.2018 13:34
Висновок експертів: жена политика? Так он уже убитый на велосипеде ехал, а она просто мимо проезжал, ну и вот. Бабло победит зло!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 123 20.06.2018 13:02
Цитую шоп:
Имя в студию

---- "ЛІ*С", без прізвища