реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама

Напередодні Міжнародного Дня Дніпра фахівці Черкаського регіонального управління водних ресурсів виступили з лекціями про значення цієї третьої за величиною річки Європи для України в цілому та Черкащини зокрема перед вихованцями черкаського спортивного клубу «Боксер Динамо» на базі відпочинку «Динамо».

Юні спортсмени слухали зацікавлено та уважно, задавали тематичні  питання. Це був своєрідний відпочинок після тренувань, культурна хвилинка в суворому розпорядку дня.

IMG_2045

– Літній двотижневий спортивно-оздоровчий табір проводиться з метою безперервності тренувального процесу секцій з боксу та відпочинку дітей. Живемо за розкладом: є тренувальні дні та дні відпочинку. Спортсмени роблять пробіжку, проходять спеціальну фізичну підготовку, відпрацьовують техніко-тактичні вправи та працюють в парах, – розповідає про роботу з дітьми тренер Ігор Яременко.

Тут своєрідна маленька армія зі своїми законами та правилами, проте хлопці переконані, що справжні мужчини мають пройти через такий вишкіл.

– Спортом займаюся з 4 років і думаю, що чоловік повинен бути фізично сильним, щоб міг захистити свою сім’ю в разі небезпеки, – каже 11-ти літній Матвій Хрустовський.

Багато із юних боксерів в таборі не вперше і таке тренування на лоні природи їм подобається. Щоправда є одне але.

– В таборі мені подобається, сумувати тут ніколи, проте не звик

рано вставати, а тут ми о сьомій ранку вже на ногах, – зауважує Георгій Карасенко.

Хлопці стверджують, що така екологічна лекція їм припала до душі, адже була детальною і ознайомила з невідомими фактами про Дніпро. Відтак, підвищила їхню екологічну культуру.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама