реклама
Привітання від міського голови
реклама

Сьогоднішня нарада з перевізниками в міській раді Черкас не привела до порозуміння між владою й громадськістю з одного боку й перевізниками з другого. Представники громадських організацій погрожують блокувати автобуси, з яких зніматимуть пільговиків, а перевізники поки що відмовчуються.

36965799_1725947774169865_8257996816167993344_n

Про це повідомляє «Інфоміст».

Нагадаємо, у понеділок черкаські підприємці-перевізники під час наради у міській раді повідомили, що з 14 липня буде припинено перевезення пасажирів усіх пільгових категорій у місті. Причиною цього перевізники називають неузгодженість законодавства в сфері компенсації за свої послуги та введення монетизації пільг.

– Всі ви знаєте позицію перевізників Черкас. Розглядалося два варіанти розв’язання питання. Ухвалити рішення про монетизацію або підняти вартість проїзду до 5 гривень, – говорить секретар міськради Ярослав Нищик. – Ми ж вважаємо, що рішення, що було рекомендоване обласною радою, про відшкодування 30 поїздок (60 грн) у комунальному транспорті, не прийнятне. Ми розуміємо, що при 60 гривнях монетизації на кожного пільговика для бюджету в рік – це близько 100 мільйонів гривень із загального фонду.

Натомість він зауважив, що «в обмін на перевезення пільговиків підняття проїзду не буде».

Ярослав Нищик дав доручення профільному департаменту підготувати звернення депутатів міськради до Генеральної прокуратури, обласної прокуратури, Верховної Ради та Кабміну з проханням провести перевірку законності оголошень, які розвісили в маршрутках.

37022223_1725948107503165_4706072614861275136_n

За словами голови Координаційної ради учасників бойових дій та ветеранів АТО, з питанням щодо відшкодування перевезення пільговиків, які виникають у підприємців, варто йти в суд.

– Шантаж, подібний тому, який був зимою, не пройде. Не треба зводити пільговиків і міськраду, – зауважив Нищик. – Є претензії до міської ради – йдіть до суду. Але ж чомусь не звертаються. А я поясню, бо держава більше 6 років не надає компенсації за перевезення пільговиків. І вони не бачать перспективи у зверненні.

Представники людей із порушеннями зору також звернулися до перевізників із проханням не йти «ганебним шляхом». Адже часто у супроводжуючого вимагають оплати за проїзд, попри те, що вони мають право на пільговий.

За словами Нищика, три тижні тому була остання нарада з перевізниками. Влада запропонувала компромісний варіант для них: безкоштовно перевозити з 11 год до 15 год (можливий інший час) пенсіонерів та школярів. Однак зворотного зв’язку за ці три дні не було.

Почути перевізників на нараді так і не вдалося. Ніхто з них так і не вийшов до трибуни, щоб пояснити свою позицію. Спроби голови профспілки працівників автотранспорту Петра Жигайла обґрунтувати дії перевізників та цифри про суми, які спрямували в Умані, Золотоноші, Смілі на відшкодування за пільговиків, збурили учасників наради. У залі здійнявся ґвалт.

– Ще раз наголошую, якщо у вас претензії до міської ради, то вирішуйте їх у судовому порядку, – вкотре наголосив Нищик. – Доведете, як ви проводите облік пільговиків, скільки витрачаєте на перевезення, тоді потенційно зможете вигравати суди. А зараз я не хотів би, щоб сталося так, що 14 липня ваші працівники стануть заручниками безглуздих розпоряджень. Бо я бачу, що може статися. Не хочеться, щоб блокувалися автобуси до приїзду поліції, були звернення до Укртрансбезпеки. Сподіваюсь, ви ці оголошення знімете і повернетесь до діалогу. Бо умови, які вам пропонувалися, були більш ніж лояльні. В іншому випадку все для перевізників завершиться плачевно.

Він запросив перевізників зустрітися завтра об 11.00 у себе в кабінеті.

36919715_1725947950836514_1680924971292950528_n

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #3 Черкасчанин 11.07.2018 21:06
Цитую Семен:
Сделать полную инвентаризацию всех льготников, начиная с липовых инвалидов в огранах власти, прокуратуры, полиции, судах.
Вот тогда и увидим картину маслом.

И назначить льготников пересчитать количество льготников. Этим все и заканчивается в нашем насквозь коррумпированно м государстве.К сожалению....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Семен 11.07.2018 15:41
Сделать полную инвентаризацию всех льготников, начиная с липовых инвалидов в огранах власти, прокуратуры, полиции, судах.
Вот тогда и увидим картину маслом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 Вова 11.07.2018 14:14
Батька Махно смотрит в окно. Для того щоб у нас була правова держава Закон повинен бути один для всіх. А не так, що я буду виконувати тільки те, що мені подобається. Нищик в цьому випадку правий - без розрахунків та кількості реально перевезених пільговиків не може бути мови про суму відшкодування. Новий конкурс на маршрути, якщо цих перевізників щось не влаштовує. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама