реклама

реклама

Приблизно 3 грн 20 коп або 3 грн 30 коп мав би коштувати квиток на тролейбус у Черкасах, щоб КП «Черкасиелектротранс» самостійно покривало свої витрати.

Згiблов

Про це під час учорашньої наради в ОДА повідомив депутат Черкаської міськради Олександр Згіблов.

– Міська влада Черкас завжди приділяла увагу своєму комунальному транспорту, – сказав депутат. – Об’єктивно ціна у 2 гривні, за які їздять у тролейбусах наші люди, не відповідає реальності. Ціна перевезення у тролейбусах набагато дорожча. По факту, згідно з розрахунками «Черкасиелектротрансу» (а я входжу в депутатську комісію по «електротрансу»), ця ціна мала б бути десь 3 гривні 20 копійок – 3 гривні 30 копійок для того, щоб підприємство «виходило в нуль». Цьогорічна сума допомоги підприємству, щоб компенсувати його витрати, – біля 47 мільйонів гривень на рік. Це – колосальна сума. Міська влада постійно допомагає електротрансу й іншими шляхами, наприклад, закуповує нові тролейбуси.

Олександр Згіблов також визнав, що депутати міської ради і міська влада Черкас не були готові до розпорядження Кабміну щодо монетизації пільг за рахунок місцевих бюджетів і не передбачили в цьогорічному бюджеті необхідних коштів для перевізників-автобусників. Депутат сподівається, що міська рада ухвалить рішення про компенсацію перевезень у автобусах з 1 липня – в тих межах, які місто може собі дозволити.

Втім, на думку Згіблова, це – лише тимчасове рішення. А на перспективу необхідно ухвалювати транспортну реформу: перевізники мають не збирати кошти з пасажирів, а отримувати плату від міста за кожний пасажиро-кілометр. Тоді вони ніяким чином не залежатимуть від того, яку міська влада встановлює вартість квитка. Або інший, ще кращий, варіант: кожний пасажир має розраховуватися в автобусі безготівковими грішми (через банківську «картку містянина») – звичайні черкащани своїми, а пільговики – бюджетними.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #11 Сергій з Кривалівки 16.07.2018 13:26
Згібло таки хоче у ... Отримає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Финансист 16.07.2018 09:22
Вот теперь Згиблов уже стал спецом по ценообразованию на трансопрте... Уникум))) осталось научиться разговаривать, а не на суржике бакланить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Туз 16.07.2018 09:21
Цитую Кук43:
А слабо оприлюднити заробітну платню директора тролейбусного парка, головного бухгалтера и головного инженера?



Открой реестр декларация и помотри
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Ван Гог 16.07.2018 09:15
Цитую Понад усе:
Цитую Вова:
Не буде транспортної реформи поки ці люди при владі. В нормальних містах прибуткові маршрути віддали комунальному транспорту. Купують новий транспорт, проблему з пільговиками вирішили шляхом їх перевезення не в години пік і т.д. А наші, як звичайно - потрібно тариф піднімать. Щоб його підняти багато ума не потрібно, але це проблему не вирішить.

Все так. Але лишилося питання, де взяти інших людей і як їх увести у владу?

А що, інтузіасти і патріоти скінчились? ("Сильні і сміливі голови поклали в полі, в бою")...Що із усього генофонду нації лишились лицеміри, пристосуванці, і пережитки...))), а кадри вирішують все...Будемо чекати...(згинуть наші воріженьки як роса на сонці)...Треба зацікавлювати молодь, проводити конкурси, ротації, заміни...шукати, залучати, пересіювати і хоть щось робити...а не тільки терпіти і скаржитись...Де там великомудра "Свобода", яка обіцяла що прийде і порядок наведе)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Кук43 15.07.2018 12:23
А слабо оприлюднити заробітну платню директора тролейбусного парка, головного бухгалтера и головного инженера?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 васек 15.07.2018 09:34
ты когда последний раз ездил на троллике
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Понад усе 14.07.2018 21:02
Цитую Вова:
Не буде транспортної реформи поки ці люди при владі. В нормальних містах прибуткові маршрути віддали комунальному транспорту. Купують новий транспорт, проблему з пільговиками вирішили шляхом їх перевезення не в години пік і т.д. А наші, як звичайно - потрібно тариф піднімать. Щоб його підняти багато ума не потрібно, але це проблему не вирішить.

Все так. Але лишилося питання, де взяти інших людей і як їх увести у владу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Пасажир 14.07.2018 19:25
Цитую Вова:
Не буде транспортної реформи поки ці люди при владі. В нормальних містах прибуткові маршрути віддали комунальному транспорту. Купують новий транспорт, проблему з пільговиками вирішили шляхом їх перевезення не в години пік і т.д. А наші, як звичайно - потрібно тариф піднімать. Щоб його підняти багато ума не потрібно, але це проблему не вирішить.
100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #3 Вова 14.07.2018 13:43
Не буде транспортної реформи поки ці люди при владі. В нормальних містах прибуткові маршрути віддали комунальному транспорту. Купують новий транспорт, проблему з пільговиками вирішили шляхом їх перевезення не в години пік і т.д. А наші, як звичайно - потрібно тариф піднімать. Щоб його підняти багато ума не потрібно, але це проблему не вирішить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #2 стабилизец 14.07.2018 11:09
да хоть по 20 грн. с рыла - толку не будет. пока КП являются черными дырами, в которых кэривныки то и дело забывают лексусы декларировать. менталитет такой, ашоштызробыш.