реклама

реклама

Отримати гроші може будь-який уважний покупець.

3W5A1887(1)

Програма «Гарантія свіжості» мережі продовольчих магазинів «АТБ» діє не перший місяць, проте саме у літню спеку вона найбільш актуальна. Тож керівництво компанії ще раз нагадало мешканцям Черкащини правила цієї програми. Покупець, який випадково придбав прострочений товар чи побачив його в магазині, отримує від мережі гроші у трикратному розмірі вартості даного товару. «Повернення коштів здійснюється у формі грошової винагороди. Умови програми поширюються на всі товари, які реалізують у магазинах «АТБ». У цьому і полягає партнерський принцип побудови взаємин із покупцями», – розказує Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ «АТБ-маркет».

Безумовно, стати переможцем такої програми доволі складно, оскільки мережа має доволі сувору систему контролю якості. «Найголовнішим критерієм вибору продукту є його безпека. Саме тому наша торговельна мережа уважно стежить за якістю товарів», – пояснює Рита Печериця, начальник відділу контролю якості продукції ТОВ «АТБ-маркет». За її словами, принципи роботи мережі не дозволяють неякісним продуктам потрапити на полиці магазинів. «Щомісяця лабораторним випробуванням піддають більше ніж 1000 зразків продукції різних товарних груп. Продукти перевіряють за фізико-хімічними, мікробіологічними показниками та показниками безпеки», – розповідає Рита Печериця. Графік, за яким співробітники прямо з полиць у певній послідовності відбирають товари для лабораторного аналізу, доволі складний.  До першої групи віднесли швидкопсувні продукти та дитяче харчування, їх перевіряють щомісяця; до другої – всі інші продукти, вони проходять контроль один раз на квартал; до третьої – промислові товари, їх контролюють раз на півроку.

gs_800x300px

Це кропітка робота, адже сьогодні мережа нараховує 954 магазини у 247 населених пунктах країни. Щодня в «АТБ» купують продукти понад 3,5 млн наших співвітчизників. Здійснювати контроль за такою потужною системою непросто, однак допомагають єдині стандарти, що діють по всій мережі.

З літа 2017 року ці магазини проходять аудит і сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005. У його основі лежать принципи НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points – система «Аналіз ризиків і критичні точки контролю»). Йдеться про визнану на світовому рівні концепцію контролю якості та безпеки. Тож тепер якість товарів, які пропонує мережа  «АТБ», буде підтверджена ще й на міжнародній арені.

Продовжувати вдосконалюватися – це своєрідне кредо компанії. Саме тому такими доречними є проекти на кшталт «Гарантія свіжості», бо вони не лише допомагають позбуватися певних недоліків у роботі, а й створюють особливу атмосферу відносин із клієнтами. «Наша компанія вважає кожного відвідувача магазинів «АТБ» не лише покупцем, але й партнером, що сприяє підвищенню рівня та якості обслуговування. Тільки спільні зусилля у цьому напрямку дозволяють досягати високих результатів і гарантувати свіжість товарів, які реалізують у магазинах торговельної мережі», – зазначає Наталія Шаповалова.

Наталія Салобай

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #2 Будь-який уважнийПокупець 17.07.2018 08:30
Марков-Гейман-Шаповалова-Малафєєв-Урванцева...
ЧОМУ В УСІХ ПОВАЛЬНО ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ "АТБ" ПРІЗВИЩА - НЕ УКРАЇНСЬКІ? Нічого не має проти НОРМАЛЬНИХ росіян чи євреїв, але чому ж ви українців у керівництво не берете - наче магазин ваш десь у Тамбові?
У цій статті хоч намалювалося прізвище Печериця, яке чисто теоретично українським може буть. Ну, і журналістка-рекламщиця накреативила зі своїм підписом до якогось "мусульмансько-українського міксу" - САЛОбай)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #1 Дістали піариться! 16.07.2018 20:13
ПНХ АТБ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100