реклама
Sucurity Police

реклама

У Черкасах через водія маршрутки тролейбус ледь не вилетів на зупинку з людьми.

Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив представник громадської ради при КП "Черкасиелектротранс Валерій Мироненко.

На відеореєстратор тролейбуса було зафіксовано, як його підрізав водій маршрутки. Та після цього не зупинився і продовжував заважати руху тролейбуса.

В районі Соснівки водій автобуса, що рухався маршрутом №31, зупинився та прийшов до тролейбусника на розбірки. Маршрутнику не сподобалося, що тролейбус його обігнав та нібито забрав пасажирів.

"Подібні пригоди з цим перевізником трапляються вже не в перше, і ніякого покарання ні водії, ні їхнє керівництво не отримують", - зазначив у дописі Валерій Мироненко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Буйвол 23.07.2018 07:23
Вигнати з роботи. Хай на Польщу їде. Там краще... а за таку їзду - все, що заробить, буде на штрафи віддавати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Бидло 22.07.2018 13:47
Этот 31 маршрут ващще конченный. Сажусь в маршрутку около Дома торговли. Три раза поменялся сигнал светофора на перекрестке, стоит. Спрашиваю, мы поломались? Или огласите сколько стоянка 10 - 15 минут? Почему, я заплатил и на каждой остановке стоять по 5 - 10 минут?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Гроші 22.07.2018 10:21
Цитую Придут другие времена:
С маршрутчиков, за тяжкий труд, трико с лампасами сдерут, ...

Ботнар прийде, порядок наведе. Або не прийде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Оксана 21.07.2018 19:05
Ох і ж бидляцько-кугутська пика. Містяни, чому ми терпимо, коли маршрутчики влаштовують перегони, порушують ПДД, ведуть себе як бидло. Потрібно всі випадки фіксувати і звертатися у всі можливі інстанції. Ви ж бачите, що поліція у нас кишенькова, не можна ж чекати, поки якийсь новий дядя прийде і порядок наведе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Придут другие времена 21.07.2018 09:15
С маршрутчиков, за тяжкий труд, трико с лампасами сдерут, ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Volodimir Rebel 21.07.2018 06:38
Оці нахабні хапуги маршрутчики вже всіх дістали,чадять отруйним димом на зупинках,гасают ь наче скажені,підріза ють інші автівки,відхрещ уються від пільговиків,от якби їх усіх заборонити та перейти на солідні автівки,котрих рухає електика,ну і далі розвивати то й самий тролейбусний рух,щоб Черкаси не потопали в цьму нестерпному чадному сморіду!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Правдолюб 20.07.2018 19:43
Посмотрите на внешний вид этого водителя. Человек пришел на работу перевозить людей, не скот. В цивилизованных странах водители сидят в белых рубашках и нормальных брюках. Позорище!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Шарафутдінов Еркін. 20.07.2018 18:37
Шось мені пам"ятається, що ота маршрутка з таким номером і мене підрізала на Пушкіна , коли я їхав на своїй автівці.я йому ще посигналив, що ти , дебіл , робиш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 Абрек 20.07.2018 15:00
Тут треба бути розумнішим, а не ставати учасником гонок :-?