реклама

реклама

Реконструкція колишнього кінотеатру «Мир» в спортивний гімнастичний комплекс перебуває на особистому контролі у міського голови Анатолія Бондаренка, який регулярно відстежує хід виконання зазначених робіт.

image.php456 Сьогодні на оперативній нараді міський голова вкотре торкнувся цього питання, наголосивши, що відновлювальні роботи мають бути здійснені не лише в середині будівлі, але й довкола. Зокрема, мова йде про укладання тротуарної плитки на прилеглій території, облаштування паркувальних місць для транспорту та огородження парканом.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов доповів, що в приміщеннях майбутнього спортивного комплексу  завершуються ремонтні та опоряджувальні роботи. У гімнастичній залі вже завершився монтаж спеціального обладнання. Триває підключення до електромереж.

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+6 #8 бах 24.07.2018 11:09
Цитую :"Триває підключення до електромереж"???
А хіба "Мир" раніше не був підключений до електромереж ???
Завтра "плиточники" при владі напишуть: триває підключення до водопостачання, каналізації,теп лопостачання і т.д.???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Черкащанин 24.07.2018 10:05
Цитую містянин:
Кузляєв, випий заспокійлеве. :D

Невже ти й справді вважаєш, що твого "мера" має за нікчему тільки Кузляєв? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 містянин 24.07.2018 09:07
Цитую Кот - Ток:
а ще тротуарною плиткою обкласти стіни - так в зимку тепліше, та покласти її на дах, про всяк випадок, щоб вітром не здуло.

Кузляєв, випий заспокійлеве. :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Шарафутдінов Еркін. 24.07.2018 09:05
Гімнастична зала для дітей..... а чи не будуть діти там гостями? Ах азяї дорослі дядьки з пузами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Надія. 23.07.2018 18:05
Зовсім скоро буде лунати від Каструлі передбачуване,- терміново розібратися чому ремонт виконано з браком? А поки що кричить що сам контролює Як завжди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Кот - Ток 23.07.2018 17:30
а ще тротуарною плиткою обкласти стіни - так в зимку тепліше, та покласти її на дах, про всяк випадок, щоб вітром не здуло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 С просоння 23.07.2018 17:28
Контролювати треба було раніше. Коли за всіми затвердженими проектами та планами відновлювальні роботи повинні були закінчитися, ще півтора року назад.
Ну дай боже.
А хто буде контролювати запасне футбольне поле? Виділенні кошти зникли, як вода через пісок, а поля так і немає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 иван 23.07.2018 16:25
Ну как же так ????Срочно профинансироват ь укладку плитки в три слоя.Виновных наказать