У підприємства-підрядника, який займається вивезенням сміття у Черкасах, проблеми з технікою і тому сміттєвози не встигають швидко прибирати відходи.

38245351_2115594911816142_779300749044613120_n

Так пояснив міський голова Анатолій Бондаренко причину чергового „сміттєвого колапсу”, який назріває в обласному центрі.

„У підрядника "Умвельт" стався збій графіку, тому він не встигає із вивезенням. Причини - підприємство не в змозі справитися із заявкою на місяць через відсутність коштів на ремонт автомобілів та придбання нових”, - написав у своєму фейсбуку Анатолій Бондаренко.

За його словами, нині по Черкасам працює 7 одиниць техніки.

„Але цього замало, аби оперативно вивозити все сміття. Саме через це в окремих районах Черкас виникли проблеми, - додав міський голова. - Зараз оперативно шукаємо шляхи вирішення непростої ситуації. Перепрошую у містян за незручності. Сподіваюся на розуміння”.

реклама

Коментарі  

 
+6 #20 язон 02.08.2018 10:24
Если у подрядчика не хватает техники или денег на исполнение договорных обязательств - его штрафуют и разрывают контракт. И нанимают тех, кто МОЖЕТ добросовестно работать. Либо - если других вариантов нет - накладывают отложденный штраф и дают кредит на ремонт и закупку техники. А не хлопают глазками и ждут, что само рассосётся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Шарафутдінов Еркін. 02.08.2018 09:35
у так жару "збій графіку" це кримінальна стаття
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Растьом над собою 01.08.2018 22:13
Цитую Стиль роботи:
Що тільки не було. І забороняю, вимагаю, закликаю, доручаю, звертаюся, наголошую, розповідаю і нарешті пояснюю, але віз так і не їде.

Сьогодні у коментарі на ТВ "Антена" ноу хау - "четко кажу" :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Тупік 01.08.2018 22:09
Цитую Ван Гог:
"Зараз оперативно шукаємо шляхи вирішення непростої ситуації"...Ну круто, спочатку створюємо проблеми, а потім титанічно з ними боремось...А як же перевиконаний бюджет в 39 млн., а згаяний час на проведення всіх тендерних і дотендерних процедур...премію в 400% вже собі підписав??? Відчуття таке що тракторист заліз в космічну ракету...бо думав що якщо є права на трактор то і в космос зможе полетіти...Кожен повинен займатися своєю справою...Нещасний, іди збирай металолом...(і менше говори, інколи мовчання сприймають за розум)))...

Тільки но послухав на Антені коментар мера. Маразм, на самому ділі винні підрядники, бо не можуть розібратися друг с другом. І знову теза, не зважаючи на перевиконання бюджету міста на 39 мільйонів і заплановані раніше 280 мільйонів на дороги, ГРОШЕЙ не хватає :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #16 стабилизец 01.08.2018 16:56
удивительно что мусор вообще вывозится. после десятка откатно-прокладно-подставных посредников конечный исполнитель должен работать бесплатно. проблематичная техника завдякы выборцям в городе одна - кастрюля. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #15 Зорро 01.08.2018 16:14
Бажано вже не тільки вчасно вивозити сміття, а одночасно "супер" керівника-мера з цим сміттям відправити якнайдалі з Черкас. Петиція на сайті міськради вже є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+41 #14 Класіка жанру 01.08.2018 15:27
Коли у Путіна спитали, що з підлодкою Курск, почули - вона потонула.
Коли питають, чому місто тоне у смітті, чуємо - збій графіку.
Коли питаємо, половина літа пройшла, чому не відремонтовані дороги, чуємо - несприятливі погодні умови.
І тільки незалежно від збою графіку, чи за вікном несприятливі погодні умови, 400% премія нараховується день у день.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #13 Ван Гог 01.08.2018 15:07
"Зараз оперативно шукаємо шляхи вирішення непростої ситуації"...Ну круто, спочатку створюємо проблеми, а потім титанічно з ними боремось...А як же перевиконаний бюджет в 39 млн., а згаяний час на проведення всіх тендерних і дотендерних процедур...премію в 400% вже собі підписав??? Відчуття таке що тракторист заліз в космічну ракету...бо думав що якщо є права на трактор то і в космос зможе полетіти...Кожен повинен займатися своєю справою...Нещасний, іди збирай металолом...(і менше говори, інколи мовчання сприймають за розум)))...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #12 Арчер 01.08.2018 14:44
Задля прискорення виріщення проблеми пропоную приносити пакети зі сміттям під міську раду. А ще краще під кабінети мера з його командою. :lol:

P.S.: якщо не допоможе, то по крайній мірі звідти те сміття 100% буде вивозитись, а не смердіти тижнями в баках 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #11 ЮЗР 01.08.2018 14:05
МАШИНЫ ЗАКУПИ НОВЫЕ..ГОРОД В ДЕР..Е