Заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв з’їздив сьогодні на перекриття мосту через Вільшанку в Мошнах недалеко від Черкас.

38178399_1699140526863025_4680313844856258560_n

Чиновник повідомив, що вже зв'язався з керівництвом „Укравтодору”, аби наблизити вирішення проблеми.

38212464_1699140433529701_7399642641375166464_n

За словами посадовця, затримка ремонту ділянки дороги Р-10, що проходить через Мошни, пов’язана з відсутністю фінансування на роботи, бо й тендер уже проведено і переможця визначено. Справа „впирається” у відповідну постанову.

38250017_1699140470196364_8419978080352731136_n

„Зв’язався з заступником Укравтодору Харченко О.І., який повідомив, що завтра даний документ буде підписано Прем‘єр-міністром Гройсманом В.Б., - написав Костянтин Омаргалієв у своєму фейсбуку. - В разі непідписання постанови, пообіцяв мітингувальникам разом з ними в понеділок виїхати до Кабміну для вирішення питання”.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Шурик 03.08.2018 09:45
Просто стыд и позор...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Люди 02.08.2018 20:07
А коли дорогу Умань-Черкаси нарешті почнуть ремонтувати? Як не соромно можновладцям?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Сначала,посадите их всех 02.08.2018 18:27
удобно, на электростулья. Ну а уже потом - подключайте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Косий 02.08.2018 18:09
Гройсман мост ремонтував, Гройсман дорогу під Уманю ремонтував, Гройсман асфальт по Мошнам класти буде.
А ким в області працює цей Гройсман? Не облавтодором керує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 черкащанка 02.08.2018 16:39
Каких бездарей мы привели к власти :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 черкащанка 02.08.2018 16:38
А где балабол? Без него ремонт не начнется, он в этом деле мастер :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 ДЖЕКО 02.08.2018 15:51
Взагалі, у нормальній країні, якщо люди як крайня міра виходять дорогу перекривають,на ступного дня, як мінімум були б звільнення. А в нас прийшов, лапші навішав і йому насправді по... чи зроблять ту дорогу, бо знає що нічого йому не буде. Одна з головних причин нашого бардаку - ніхто нізащо не відповідає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 ДЖЕКО 02.08.2018 15:34
Якийсь бред від заступника губернатора. А зв'язатися з Укравтодором і "підключити" Гройсмана треба лише тоді коли дорогу перекрили, без перекриття не можна, чи про проблему не знали? Нашим людям, мабуть, треба для того щоб чиновник зробив свою роботу, йому дуло до черепка приставляти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Джек-пот 02.08.2018 15:25
и дочку с Тамерланом на митинг может взять, чтобы не так скучно было...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 Не Гройсман 02.08.2018 14:46
Да, хай Гройсман бере лопату і стелить нам асфальт. А Омаргалієв з губернатором Ткаченком його підганять будуть, бо самі не при чому і знать не знають і відать не відають. Святі і чесні То все Гройсман розвалив і робити не хоче. А як бабло скубти, то і Гройсмана не нада, самі справимся. Отака - то малята казочка діда Панаса. Такі от танцюристи яким завжди щось заважає.