реклама

реклама

Директор КП "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась скаржиться, що містяни не платять за послуги, які надає підприємство.

1534748454-729

Про це він розповів на ранковій нараді в міській раді, пише «zmi.ck.ua».

"Рівень заборгованості зріс у двічі, у порівнянні з минулими роками. У цілому сума ця складає майже 70 млн гривень. Ми вже звернулися до колекторських компаній, які працюватимуть із боржниками, - сказав  Карась.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #11 Сергій з Кривалівки 21.08.2018 19:33
Ублюдкам системы пощады не будет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Михаил 21.08.2018 11:12
Коллекторы - это сборище отморозков и отбросов. Придумывают долги и занимаются вымогательством . Если в мою квартиру позвонит коллектор, даже по ошибке - это будет последнее, что он сделает в своей жизни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 фонд 21.08.2018 08:22
Па..ша при С02 активно агітував за кредит ЕБРР для КП "Черкаситеплоком уненерго",тіпа - для модернізації . Кредит отримали в євро. Модернізації не видно,зато керівництво і Па..ша побудували собі котеджі в тихих місцях,а громада тепер через дикі тарифи розплачуються за кредит по новому курсу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Правдолюб 20.08.2018 15:33
Какие коллекторы? Они сегодня узконены? Хватит людям усложнять жизнь. Просто достали уже. Уровень жизни - ниже плинтуса, а людей давят и давят. И еще имеют наглость сравнивать с Европой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 коля 20.08.2018 13:08
А паші ніхто не пояснював, що колектори у нас трошки поза законом. Для того щоб вони почали працювати їм потрібно продати безнадійні борги за сміхотворною ціною. Як собі це може дозволити комунальне підприємство. Це піар
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 сергей 20.08.2018 13:04
Цитую сергей:
Пусть начнут выбивать деньги с Карася ,которые он заработал в качестве .

главы тендерного комитета.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 сергей 20.08.2018 12:37
Пусть начнут выбивать деньги с Карася ,которые он заработал в качестве .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Шарафутдінов Еркін. 20.08.2018 11:31
павло Карась? Так він же вроді дохтур. Яке він відношення має до теплокомуненерг о? Він фахівець у цьому складному хазяйстві? Розвалить повністю .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 бывший 20.08.2018 11:29
Коли вода гаряча буде,свині немиті. Дітей хоч до 1 вересня вимити треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Жеребець! 20.08.2018 11:08
Ціни вищі ніж в Європі а зарплати як у Ж...! :D Слався ненько Україно на весь світ синами ... які працюють на посадах керуючих і мізків хватає тільки на те щоб грабувати державу єдину.