реклама

реклама

Батько заступника міського голови Юрія Ботнара – Андрій Федорович Ботнар – претендує на земельну ділянку по вулиці Ціолковського площею 0,0742 га.

29684148_820804151459811_4723689198961509736_n-500x375

Відповідний проект рішення розміщений на сайті міськради, повідомляє «ІнфоМІСТ».

Йдеться про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Ботнару Андрію Федоровичу по вул. Ціолковського, орієнтовною площею 0,0742 га безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Bezymyannyj-15

У пояснювальній записці зазначається, що Андрій Ботнар пред’явив посвідчення учасника бойових дій, відповідно до якого має право на пільги. Земельна ділянка є вільною.

Андрій Ботнар очолює Ананьївську районну організацію ВО "Свобода", що в Одеській області, проживає в місті Ананьїв. У 2015 році він балотувався до Черкаської обласної ради по списку «Свободи» як безпартійний.

На Сході воював у 80-ій окремій штурмовій бригаді ВДВ.

Зазначимо, що сам Юрій Ботнар нині перебуває у відпустці в Іспанії та розігрує футбольний м’яч на благодійному аукціоні.

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 Сторож 30.09.2018 18:07
Цитую А пара квадратов:
на Одесской и осиновый крест от народа, не устроят отца аукционера футбольного мяча?

В том -то и проблема , шо ВСЕ лезут почему-то на кладбище на Одесской, хотя не жители Черкасс. Сначала захватит место в Сосновке, а не возле Азота . Потом - полезет на центальную аллею кладбища № 1 . Чего аллею не захоронили впритык до сих пор??? Или буржуям и бандюкам только в 1 рядах место уготовано ??? А остальным как горох в банке лежать ??? Своло..чуги поганые !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 Марцепупа 20.09.2018 10:14
Дивна та чудна країна Рошенія...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 ХХ 23.08.2018 12:29
Людям з нормальним прошлим, як не було ніде місця, так і немає. Не зря їх вабить політика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 черкащанка 23.08.2018 11:30
Ну и воспитал сыночка :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Шурик 23.08.2018 09:36
Всё становится на свои места. А земельными вопросами " рулит" Саня Прудиус, если кто до сих пор не в курсе дела. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Ван Гог 23.08.2018 08:50
Прогнозовано...а чого ще можна було чекати від таких "патріотично-бізнесових", "правельно-праведних", "лицемірно-брехливих" гауляйтерів...у них по іншому не буває...)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Кугуты, Go Home ! 23.08.2018 02:24
Биография семьи Ботнаров - это что-то с чем-то !
Вот биография Ю.Ботнара, составленная им самим с сайта обл.рады
http://oblradack.gov.ua/files/docs/biogr7skl/botnar.pdf
Юрий родился в 1986г. и почему-то не "на своїй богом даній землі", а в молдавско-еврейском городе Кишинев, где его отец тогда проходил военную службу на благо "окупацийного рэжыму СРСР". Мать Юрия русская(так записано в свидетельстве о рождении) т.е. очыльнык областной "Свободы" официальный полукацап.
До 2000-ого года семья проживала в Мордоре, более того отец Андрей Ботнар еще с 80-х гг. был военнослужащим, давал присягу верности "злочынний комунистычный" влади". Когда союза не стало семья Ботнаров чего-то не поспешила в Украину, "розбудовуваты нэзалэжну дэржаву", а до конца 2000г. проживала в "нэнавыстному Кацапстани", где, как пишут http://www.nakanune.org/2016/06/13/napoleon-z-novooleksandrivki/ у отца были проблемы с законом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Сотник 22.08.2018 23:21
Якщо цей ветеран АТО претендує на цю ділянку, то чим він відрізняється від кількох сотен, чи вже- тисяч, інших таких же черкащан-ветеранів, яким виділяють землю десь на смітниках, під Черкасами (якщо не помиляюсь, то читав про це у минулому)?!!! У місті Ананьїв йому земля не підходить, чомусь?! А, можливо, там він її уже і отримав!!!
За логікою бондаренка-ботнара,- з таким же успіхом, ветерани АТО з черкащини, можуть претендувати на землю десь у Кончі-Заспі, наприклад?! Чи як розцінювати цей прикол? А на полі, біля бувшого "Агротепличного" (під Геронимівкою), Андрію Ботнару, (з міста Ананьїв, Одеської області) не намагався "мєр" запропонувати місце під будівництво (як варіант, щоб угодити своєму "ідєйному" замові)?!
Завтра запропоную своєму кумові, учаснику АТО (з посвідченням), подати заявку на землю у Соснівці!!! Побачимо, що з цього вийде?! Чи, для успіху, йому треба прописатись десь під Одесою, пане "мєр"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Абрек 22.08.2018 22:49
Якщо ти житель Одеської області, то там і вимагай собі ділянку і забери до себе свого сина-парашутиста
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Надія. 22.08.2018 19:26
Залізяка рулить! Такого розгулу деребану землі ще не було. Гена Шевченко, Буданцев, Брат Бондаренка і т. д.Зупиніться. З собою не заберете.