реклама

реклама

Міський голова Анатолій Бондаренко знову ініціюватиме розгляд свого звернення у Верховній Раді щодо призначення позачергових виборів Черкаської міської ради.

1535965974-493

Про це він повідомив у коментарі Zmi.ck.ua.

"Переконаний, що цей склад депутатського корпусу Черкаської міської ради давно потрібно розпустити і провести нові вибори. Депутати вже не будуть працювати і тільки зводитимуть свої політичні рахунки. Тим паче, що вони взимку проголосували на сесії про свій саморозпуск. Також я не відмовляюсь від власних слів - готовий піти на вибори разом із депутатським корпусом.  Таким чином, жителі зможуть реально оцінити роботу кожного із нас", - відзначив міський голова Черкас.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 сити 2018 савин алдагано 04.09.2018 20:04
да ето правда савин алдаганов и толя мер ето корупционеры высшей марки, по ним плачет тюрьма ,уже давно, у нас просто в городе круговая порука, ни полиция ни прокуратура ничего не делает , рука руку моет. ето троица супер корупционеры, еще сюда четвертого добавить портоса коверского , и всех в одну камеру лет на 10
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Ох 04.09.2018 16:59
Іншими словами, українці дайте грршей на вибори бо ми заплутались в тому хто кого перший залишить в дурнях....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 сити 2018 савин алдагано 04.09.2018 15:32
землю опять украл вместе с савиным , и алдагановым, все все знают корупционер кастролю, тебя больше никто не выберет лисянский бычок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Жеребець! 04.09.2018 09:32
:D :D :D Що справді? Перевибори? :lol: Нуй жартівник. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ван Гог 04.09.2018 08:19
Шаріков, ти за Енгельса чи за Кауцького? Такі розмови вести Толькові можна тоді коли або Черкаси вже остаточно перетворились в смт. Лисянка (з мисленням та менталітетом), і як говориться "навколо всі свої", такі тупі й такі безликі...)))
або ж це вже прогресування хвороби,манії і вяло протікаючої шизофренії...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Ох 04.09.2018 08:06
Як гравець він гросмейтер, йому подобається грати, тому він приречений на перемоги над тими кому подобається все інше....
Звісно що свободівців та азовців використовує як "бакланів за викликом", головне те що і їм подобається така собі форма соціального ліфту. Побачимо хто на черзі в ролі тимчасових союзників і яке "самовираження" їм буде запропоновано...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 007 04.09.2018 07:07
Толя, та за твої гроші хоч 100 разів на день будемо перевибори проводити. Вибори нам дорого обходяться, а ти соплі пускаєш, що грошей не хватає. Так що дочекаємось мабуть таки чергових виборів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 коля 03.09.2018 19:03
Цитую Дональд Трамп:
Дешевле для города будет,если исчезнет сама голова.

И все его прихлебатели...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Дональд Трамп 03.09.2018 15:57
Дешевле для города будет,если исчезнет сама голова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Надія. 03.09.2018 15:10
Хороша міна, при поганій грі. А що ще залишається? Є інші варіанти? Рішення судів все одно прийдеться виконувати.