Перейменувати вул. Пастерівська в Черкасах (від вулиці Гетьмана Сагайдачного до проспектиу Хіміків) на вулицю Ганьба Бондаренка – таку петицію зареєстровано на сайті Черкаської міськради.

Безымянный Нагадаємо, згадана частина вулиці багато років перебуває у жахливому стані – певний час їздити нею відмовлялися маршрутні автобуси. Незважаючи на те, що Пастерівська вважається в Черкасах однією з магістральних і веде до Третьої міської лікарні швидкої допомоги, наразі поточний ремонт виконано лише на частині цієї вулиці.

«Створення даної петиції мотивоване 400% премії МЕРа, які він отримує за ями на дорогах та неодноразовими скаргами мешканців міста (водіїв та пішоходів), що призвело навіть до травмування пересічних містян», – пояснив автор петиції Валентин Якимчук, який покладає відповідальність за поганий стан дорожнього полотна на міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.

Безымянный

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Коли расконсервація? 05.09.2018 17:48
Вже зіма на носі!
Бондаренко запропонував законсервувати ремонт на бульварі Шевченка
13 листопада 2017, 11:03
На ранковій нараді у Черкаській міській раді обговорили стан ремонтних робіт на дорогах міста, інформує «Вичерпно».
За словами ж міського голови Анатолія Бондаренка, можливо, варто буде законсервувати роботи і продовжити їх уже навесні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Ося 05.09.2018 16:48
Гнать з міста в шию ліміту лисянськосмілян ську
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Анфіса 05.09.2018 14:38
Пане Якимчук, спочатку добийтесь включення вашої вулиці др ремонту в бюджеті, хоча б на наступний рік, а потім збирайте підписи. Мало хотіти, ще треба вміти!! :P :-* :-* :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Я черкащанин 05.09.2018 13:18
Цитую Трахтемирів:
Вашою вулицею має опікуватись ваш депутат разом з вами. А ви - ледацюги!! :D

Після останньої виборчої реформи депутати більше не "прив'язані" до округів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 007 05.09.2018 13:03
Вулиця імені Тохи-руйнівника)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Трахтемирів 05.09.2018 11:20
Вашою вулицею має опікуватись ваш депутат разом з вами. А ви - ледацюги!! :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Сергій з Кривалівки 05.09.2018 11:19
При Одаричу дорожнє полотно на Пастерівській було не набагато кращим. Тоді чомусь не утворювали цих гнівних петицій. Зашебуршились....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Гроші 05.09.2018 11:17
Перейменування нічого не дасть. Дорогу швидко відремонтують, якщо на Пастерівській побудують якийсь елітний житловий комплекс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Дональд Трамп 05.09.2018 10:29
Когда оно отремонтирует кусок ул.Гуржиевской(Р.Люксембург),при ремонте бульвара Шевченко весь транспорт пустил по Гоголя-Гуржиевской,зде сь находится Ощадбанк,Астра, Рекламное агенство-обещало как только,так сразу-уже осень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Надія. 05.09.2018 09:45
Та не дай боже! Його терміново потрібно виганяти і забути як кошмарний сон!!!