реклама

реклама

На думку колишнього міського голови Черкас Сергія Одарича, причин зростання насилля в Черкасах щодо політиків – дві.

Odarych-1 Ці причини він назвав у коментарі, опублікованому в газеті «Вечірні Черкаси» №36 від 5 вересня.

На думку екс-мера, перша причина – використання насилля як методу політичної боротьби і підтримка цього виборцями.

«Вибори 2015 року були сповнені насильства. Прямо у приміщенні ТВК побили трьох кандидатів у депутати. Кандидат у мери побив свого суперника в телестудії. Батьківщина і БПП сформували свої списки із бандитів та пов’язаних із бандою людей. Виборці все це знали і саме цих людей обрали. Тобто застосування насилля отримало публічну легалізацію та підтримку», – вважає Сергій Одарич.

Друга причина зростання насилля щодо політиків – руйнування представницької демократії.

«Свого часу в Стародавній Греції придумали представницькі органи, аби уникнути силових вирішень спорів і конфліктів, які неминуче є у суспільстві. Перенести ці конфлікти у парламенти, ради, сенати тощо. І розв’язувати словами та аргументами, а не кулаками та зброєю. Як тільки представницький орган перестає повноцінно працювати – конфлікти неминуче виходить на вулицю. Наші Майдани – тому яскраве підтвердження», – зазначив Сергій Одарич.

На його думку, в Черкасах рада перестала бути представницьким органом. Це просто «мер і два десятки куплених ним людей». Отже, конфлікти буде «розрулюватися» не в сесійній залі. «Це такий закон політики», – підсумував екс-мер Черкас.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 Визитер 06.09.2018 08:25
Цитую Очерет:
Цитую Дзеркало:
Спочатку потрібно подивитись на себе, гарне прислів"я "тримайте вора"
2. Якби щось робив в місті для громади, то виборці б переобрали СО на 3.
3. обізвати черкащан мавпами , потрібно теж уміти.
4 Люди боялись Вас переобрати, тому що у Черкасах був би другий за розміром в Україні культурний центр, войовничого народу .
5. Як тепер стало відомо, що покійна людина жила не в ладах з Законом, то які посади при Вас Вона займала? Пригадуєте, чи Ви того не знали... не грішіть при обрізанні.

1,2,3,4 аргументи ображеної особи
5 - покійна людина була функціонером партії БЮТ і посади отримувала за парт квотами, а не за бажанням чи не бажанням Одарича.


партійна квота це теж домовленності серед зграї ворюг, ти там крадеш, а ми в іншому місті. І Одарич теж в цьому з Бродським і командою приймав участь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Визитер 06.09.2018 08:22
Та ПВД теж в схемах та повної зневаги до закону замішана!!! Злигалась з Радуцьким. Всі ви одним медом мазані - всіх вас на палю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Щука 05.09.2018 18:31
Существует очень простой алгоритм создания революционной ситуации в любом городе и даже стране. Совсем не тот, что описан у классиков революции Маркса и Ленина. Намного проще и прагматичнее. 
1. Создание раскола в обществе. 
2. Раскол - это противостояние общества и власти. То есть надо создать массовое негативное отношение к власти.
3. Для этого надо, чтобы массы рассматривали власть как ВОПЛОЩЕНИЕ ЗЛА и СОБРАНИЕ ВСЕХ ПОРОКОВ. 
Для реализации этой программы надо завести агентуру в той части власти, которую потом надо натравить на другую часть власти. Благо, алчность и хищничество у тех, кто во власть рвётся всеми силами, этому способствуют. Подключить купленную и всегда тщеславную интеллигенцию. Создать партию фанатиков. Дать денег. Поставить кураторов. 
Всё. Успехов Серёга!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 перед виборами 05.09.2018 18:03
У РОП «Астра» завершили ремонт. Просто заголовок новин без всяких натяків.
Складається враження,що недаремно активізувався екс. Когось із родини зібрався двигати в депутати,як це роблять любі друзі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Алиса 05.09.2018 17:41
то ты планируешь свое возвращение, Олегович ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Очерет 05.09.2018 16:32
Цитую Дзеркало:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Дональд Трамп 05.09.2018 15:41
Одарыч,признайс я за какие твои делишки киевский прокурор запросил тебе десять лет побывать на лесоповале и сколько стоило моне тебя откупить ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Дзеркало 05.09.2018 14:39
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Фелікс 05.09.2018 14:30
Прочерк, Ви занадто бгато приділяєте увагу "колишньому", у якого поїхав дах :zzz