реклама

реклама

Надзвичайно емоційно цього року зустріли хасиди, свято Рош-Га-Шана. Схоже за подіями, такого насиченого іудейського Нового року ще не було, - апендицит, інфаркт і чисельні випадки залишених у помешканнях напризволяще свічок та спроб розкласти мангали на балконах багатоповерхівок.

41610907_1170726293065586_2338482789273305088_n
Про це пише в «Фейсбуці» речник обласного ДСНС Костянтин Проценко.

Не встиг Єврокоптер ДСНС відвезти до Києва хасида із нападом гострого апендициту, як пілотам вертольоту знову довелось розігрівати двигуни.

11 вересня, в Умані, близько 18-ї години стало зле 30-річному прочанину. Після огляду його медичною бригадою фахівців із Ізраїля, чоловіка з попереднім діагнозом інфаркт, Єврокоптером ДСНС терміново було доставлено до Київського спеціалізованого медичного центру.

реклама

Коментарі  

 
-4 #13 Уманский Еврей 14.09.2018 02:01
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Уманский Еврей:
У хасидов есть медицинская страховка и если прописано... А эти грязные комментарии, это просто стыдно и проявление расизма. Язвить в такой ситуации просто не морально. Ганьба!

Рабинович Неуманский!А скажите,будьте добры,- эту чудесную страховку на все случаи жизни выдают в том же пикантном заведении с белыми стенами, в котором хасиды одновременно оплачивают и коммунальные услуги? :lol:

Вася Несолдатов, что ж ты такое куришь что твои руки печатают такие шизофренические комментарии? Медицинская страховка покрывает такие медицинские услуги как транспортировка пациента в экстренных случаях. Аппендицит и инфаркт это не прыщик на лбу. Хватит язвить и завидовать что у людей есть мед. страховка которая работает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 СОЛДАТ 13.09.2018 16:58
Цитую Чорнобаївець:
Та харе вам.
Пацани відриваються рівно настільки, наскільки їм це дозволяють.
Бачили очі кого і ЯК в свої житла впускали.
ГРОШІ - не пахнуть.
КВАРТИРИ - вивоняються.
З Новим Роком!

Спокійно добродію.Над хасидами просто по-доброму сміються,трішеч ки глузують.Це не страшно.Страшно - коли почнуть фізіономіі бити.Думаю - до цього не дійде. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Чорнобаївець 13.09.2018 14:10
Та харе вам.
Пацани відриваються рівно настільки, наскільки їм це дозволяють.
Бачили очі кого і ЯК в свої житла впускали.
ГРОШІ - не пахнуть.
КВАРТИРИ - вивоняються.
З Новим Роком!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 СОЛДАТ 13.09.2018 12:56
Цитую Уманский Еврей:
У хасидов есть медицинская страховка и если прописано... А эти грязные комментарии, это просто стыдно и проявление расизма. Язвить в такой ситуации просто не морально. Ганьба!

Рабинович Неуманский!А скажите,будьте добры,- эту чудесную страховку на все случаи жизни выдают в том же пикантном заведении с белыми стенами, в котором хасиды одновременно оплачивают и коммунальные услуги? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Жеребець! 13.09.2018 12:20
Цитую Кирилл:
Цитую Жеребець!:
[quote name="Дістало"]А Ви шановні Українці чекайте та помирайте, поки до Вас не доїде швидка по наших роздовбаних шляхах... Зате цю бидлоту, що мають в кармані доляри, на еврокоптерах рятують..... :sad: :sad:


Убого рассуждаешь, такие убогие и правда никому не нужны) а у туриста просто была страховка... кто мешает вам всем страховаться?


Державною мовою скотиняка будь-ласка. :P Цікаво в якій це страховці для середньостатичн ого українця буде включено переліт на гелікоптері в звязку з погіршенням стану здоров'я? Чи сама Уляна Супрун прилетить на Порошенківськом у гелікоптері рятувати застрахованного . :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Уманский Еврей 13.09.2018 02:39
У хасидов есть медицинская страховка и если прописано там в случаях медицинских срочных проблем обращаться к израильским врачам и можно задействовать такой транспорт. Эта страховка заплатит за перевозку хасидов в больницу в Киев. В уманском клинике которую спонсирует Израиль обратились около 5 тысяч с разными проблемами, ушибы, царапины, астма, высокое давление. Обслуживание совершено бесплатно и выдают лекарства бесплатно не только для хасидов, но и местному украинскому населению. Хасиды, украинцы, русские, китайцы - это все люди и нет абсолютно здорового человека в мире. В первом случае у хасида был острый аппендицит, а у второго случился инфаркт. А ещё один хасид из США был смертельно болен раком, но сумел приехать в Умань и скончался в первый день нового года. Тело уже отправлено обратно в США, но его мечта сбылась побывать на новый год на могиле Нахмана. А эти грязные комментарии, это просто стыдно и проявление расизма. Язвить в такой ситуации просто не морально. Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Максим Задізняк 12.09.2018 19:58
Цитую СОЛДАТ:
..якісь хворобливі прочани цього року приіхали :lol: Надіюсь послуги вертольота Ізраіль таки оплатить?

Невже справді оплатить?
Мабуть відразу після того, як хасіди приберуть після себе сміття.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Кирилл 12.09.2018 15:01
Цитую Жеребець!:
Цитую Дістало:
А Ви шановні Українці чекайте та помирайте, поки до Вас не доїде швидка по наших роздовбаних шляхах... Зате цю бидлоту, що мають в кармані доляри, на еврокоптерах рятують..... :sad: :sad:


А навіщо НАС Українців рятувати? Чи в нас гроші є? НІ! Ми тільки потрібні перед виборами та під час виборчої кампанії а далі НАРОД УКРАЇНСЬКИЙ? Хто? та який кому ми потрібні якщо ми самі собі не потрібні. Який народ така і влада, народ свинота необразована то і влада така-ж ні Влада образована тільки для свиноти язиком тріпати вміє і цим самим язиком гроші із бюджета їсти в непомірних розмірах.

Убого рассуждаешь, такие убогие и правда никому не нужны) а у туриста просто была страховка... кто мешает вам всем страховаться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 иван 12.09.2018 13:38
В Умані вже й апендицит вирізати не можуть? Чи там лікарі не кошерні, а тільки вулиці з правильними назвами. Оце реформа. Скоро будуть прямо в Ізраїль возити на літаках. Цікаво як часто місцеві літають до Києва лікуватись? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Жеребець! 12.09.2018 13:33
Цитую Дістало:
А Ви шановні Українці чекайте та помирайте, поки до Вас не доїде швидка по наших роздовбаних шляхах... Зате цю бидлоту, що мають в кармані доляри, на еврокоптерах рятують..... :sad: :sad:


А навіщо НАС Українців рятувати? Чи в нас гроші є? НІ! Ми тільки потрібні перед виборами та під час виборчої кампанії а далі НАРОД УКРАЇНСЬКИЙ? Хто? та який кому ми потрібні якщо ми самі собі не потрібні. Який народ така і влада, народ свинота необразована то і влада така-ж ні Влада образована тільки для свиноти язиком тріпати вміє і цим самим язиком гроші із бюджета їсти в непомірних розмірах.