реклама
Програма навчання депутатів

630_360_1484151355-3896 Генеральним прокурором України Юрієм Луценком та Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич у жовтні 2017 року підписано спільний наказ «Про співпрацю та комунікацію між відомствами», який передбачає залучення прокурорів до проведення правоосвітніх навчань школярів й студентів.

Наразі оголошено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчої діяльності.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти вишів, які навчаються за спеціальністю «Право». Тема конкурсної роботи: «10 кроків прокурора до подолання корупції».

За умовами конкурсу учасники мають надіслати роботи до прокуратури Черкаської області на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Термін прийому робіт - до 17 жовтня 2018 року.

Авторів кращих робіт буде запрошено до регіональної прокуратури для зустрічі з її очільником і нагородження.

Крім того, конкурсна комісія відбере 3 кращі роботи, які скерує до Генеральної прокуратури України для визначення 3 переможців всеукраїнського рівня. Найкращі роботи опублікують у щомісячному виданні “Вісник Прокуратури”.

Вимоги та умови конкурсу за посиланням https://bit.ly/2Qr257x.

Чекаємо ваші роботи та бажаємо успіху!

Прес-служба прокуратури Черкаської області

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама