реклама

реклама

Незважаючи на залучення всіх можливих ресурсів, з’ясувати причини знепритомнення учнів та вчителів Черкаської школи №8 під час шкільної лінійки 8 травня так і не вдалося.

im578x383-school_provce.ck

Про це під час прес-конференції в Черкасах повідомила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

– Жодних отруйних речовин у повітрі, в грунті, у крові постраждалих не знайдено, – сказала пані Супрун.

З огляду на те, що після цього було кілька випадків розпилення у школах речовини з балончиків самозахисту, в.о. міністра допускає, що таке могло бути і в черкаській школі.

Ще один можливий варіант – потрапляння на шкільне подвір’я невідомої речовини, яка потім через дощову погоду повністю була змита і вивітрилась.

Зі слів Уляни Супрун можна зробити висновок, що надії встановити причини того, що сталося у школі №8, тепер уже не вдасться.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 Аби писать? 07.10.2018 12:08
Якби дурацька версія Комарова про прикопану бочку радянського ракетного палива була правдою - це легко засвітили б в усіх звітах, бо до сучасного автобата грішки радянських ракетчиків не мають жодного відношення.
Комаров просто гучно **** в калюжу, а такі нєокрєпшиє умом, як "язон", знов повірили йому на слово - як герою Чорнобиля, кращому журналісту Баден-Бадена і викривачу замаху на Джона Кеннеді :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 СОЛДАТ 06.10.2018 21:25
Цитую язон:
Цитую СОЛДАТ:
)

Органика, и, скорее всего...

Комаров у нас,конечно,при знанный "спец" по ракетному топливу :lol: Вспомнился в связи с этим старый анекдот.Мужика,находяще гося ну просто в жутком похмелье, будит под утро телефонный звонок.Мужик поднимает из последних сил трубку.Звонит кум.Спрашивает - Федя!Расскажи как мы вчера вечер провели?Федя отвечает - ну как всегда,сначала пошли пивка попить у киоска возле дома.Потом в кафешке неподалеку винцом полирнулись.Потом в центр города поехали - в кабаке посидели, по водочке ударили.А потом? Что было потом? - не унимается кум.А потом ты предложил поехать к своему знакомому на ракетную базу-отвечает Федя.И что мы там делали? - спрашивает кум.Пили ракетное топливо- отвечает Федя.В трубке секундное замешательство а потом крик - Федя!!! - не ходи на унитаз, я тебе из Токио звоню!!! ;-) Кстати - о журналисте Комарове... что-то давно о нем не слышно.Он не в Токио? :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Мікроскоп 06.10.2018 06:05
Причину знають всі,крім куп чиновників,які ні на що нездатні.Вони вправно лише отримують зарплати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 язон 06.10.2018 00:35
Цитую СОЛДАТ:
А чому саме нітроорганіка обгрунтувати можеш?....нітроорганіка - це в основному в боєприпаси...там автобат а не арсенал...в дизпаливо там хімію навряд чи ллють...а якби і лили то чого солдати не потравились?В той час, що була лінійка в школі - в арміі ранкове шикування...в автобаті воно проходить саме на тій територіі, я говорив з хлопцями які там служать...всі живі здорові...і СБУшники у них були...і з управління освіти приходили...санстанція з МНСниками навідувалась,ні чого там не знайшли.Не мороч голову. ;-)

Органика, и, скорее всего, нитроорганика - потому что быстро распалась без неорганических остатков - анализы и пробы, отобранные через несколько часов после отравления, ничего не показали. Наиболее вероятна - версия Комарова о брошенной давным-давно под забором части бочке с присадками к ракетному топливу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 007 05.10.2018 17:46
А чому саме нітроорганіка обгрунтувати можеш?....нітроорганіка - це в основному в боєприпаси...там автобат а не арсенал...в дизпаливо там хімію навряд чи ллють...а якби і лили то чого солдати не потравились?В той час, що була лінійка в школі - в арміі ранкове шикування...в автобаті воно проходить саме на тій територіі, я говорив з хлопцями які там служать...всі живі здорові...і СБУшники у них були...і з управління освіти приходили...санстанція з МНСниками навідувалась,ні чого там не знайшли.Не мороч голову. ;-)
Трохи хлопці такому авторитетному СОЛДАТУ набрехали. В той час шикування не було. Двоє військових було доставлено в лікарню з подібними симптомами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 СОЛДАТ 05.10.2018 17:11
Цитую язон:
Причина была за забором. В воинской части. И её скрыли. Нитрорганика распадается быстро, и чтобы найти её следы - надо хоть приблизительно знать, ЧТО искать. Факт - что учителя и директор не могли не слышать вонь, которую слышал весь микрорайон. Но линейку - не отменили. Потому и потравились дети.

А чому саме нітроорганіка обгрунтувати можеш?....нітроорганіка - це в основному в боєприпаси...там автобат а не арсенал...в дизпаливо там хімію навряд чи ллють...а якби і лили то чого солдати не потравились?В той час, що була лінійка в школі - в арміі ранкове шикування...в автобаті воно проходить саме на тій територіі, я говорив з хлопцями які там служать...всі живі здорові...і СБУшники у них були...і з управління освіти приходили...санстанція з МНСниками навідувалась,ні чого там не знайшли.Не мороч голову. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 язон 05.10.2018 16:04
Цитую Вартовий:
Хай пані Уляна загляне за паркан школи...

Это не врачи должны были делать сразу после аварии. А следователи и прокуроры.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 язон 05.10.2018 16:03
Причина была за забором. В воинской части. И её скрыли. Нитрорганика распадается быстро, и чтобы найти её следы - надо хоть приблизительно знать, ЧТО искать. Факт - что учителя и директор не могли не слышать вонь, которую слышал весь микрорайон. Но линейку - не отменили. Потому и потравились дети.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Вартовий 05.10.2018 14:44
Хай пані Уляна загляне за паркан школи...