реклама

реклама

Соснівський районний суд відхилив два клопотання місцевої прокуратури про відсторонення міського голови Черкас від посади, а також про застосування запобіжного заходу у вигляді застави. Про це мер повідомив у «Фейсбуці».

«Ухвали оскарженню не підлягають. До побачення, двієчники !» - зазначив Бондаренко.

43563959_1901032660015673_636967023208824832_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Карпо 11.10.2018 14:07
Слава Петюне и Толику Железяке !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Антысэло 11.10.2018 06:40
Цитую Железяка:
До побачення, двієчники !


А что Толя был в школе отличником ? Что-то не верится... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 В. Белий 10.10.2018 18:16
Овчаренку команду дали мочить БЮТовцев, он и старается чтоб в кресле удержаться. Хотя Толя фрукт тот еще
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Чукча 10.10.2018 17:29
Цитую бывший:
Что прокуратура,что полиция, следствие и вся власть, в большинстве даун на дауне,и даун погоняет. Как писал классик,боже, чи довго терпти.

А как дауны хоть и "бывшие" могут не выбрать дауна??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Будянська 10.10.2018 15:59
Так кто кто накосясяил...господин Петюня ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Юрко 10.10.2018 15:25
Цитую Любов Майборода:
Майже 4 роки тому, під час революцї Гідності, ми не боялись ходити під прокуратуру, СБУ, міліцію відстоювати право жити в демократичній державі . Зрушення є - і рішення Соснівського суду тому приклад! Разом з тим, мушу констатувати, що за мою 30-річну громадську і 18-річну депутатську діяльність маємо найбільш непрофесійного обласного прокурора - пана Сергія Овчаренко. Його емоційні, бездоказові звинувачення законнообраного міського голови неприпустимі для чиновника такого рангу. Своє слово має сказати сесія обласної ради.

ЗАПРОШУЮ НА НАСТУПНУ СЕСІЮ! Досить терпіти крахоборів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 бывший 10.10.2018 15:10
Что прокуратура,что полиция, следствие и вся власть, в большинстве даун на дауне,и даун погоняет. Как писал классик,боже, чи довго терпти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Ван Гог 10.10.2018 14:38
Ось так і посилаємо один одного нафіг...То підслідність не та, то суддя в відпустці, то кома не там, то не так трактуєте, то ось нові роз'яснення а ось пояснення, тут положення а тут постанова, тут колегіально а тут фігурально і пішло поїхало...Дуже добра форма правління - демократія - вічна тяганина в рамках законів...))))) А через якийсь час...вже й забулося все...і все дозволено,і все по новій...ні, так порядку не буде...Ну не буває брехні в ім'я правди...або чорне або біле...а ми весь час в сірій зоні бродимо...в пошуках істини...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 петюня 10.10.2018 14:20
Овчаренко конечно накосячил
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Луцик 10.10.2018 13:49
Ну вот как работать когда в прокуратруе такие дауны собрались?