реклама

реклама

Під час візиту в Черкаси в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун домовилися про передачу в комунальну власність міста Черкас приміщення колишньої міської санепідемстанції на вулиці Пастерівській (історична назва будівлі – «будинок грабаря Майбороди»).

 

PB240003

 

Про це у «Фейсбуці» повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

«Там плануємо розмістити міський археологічний музей Середньої Наддніпрянщини Михайла Сиволапа», – додав мер.

44062977_1908737489245190_1993872678074712064_n

44109270_1908737429245196_8615307695416672256_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 №21 18.10.2018 11:14
Цитую за:
Тохі +.Туристів потрібно приваблювати і на цьому заробляти ,як це робить Київ, Львів, Полтава. На жаль,в Черкасах багато памяток архітектури минулого не залишилося, а те що чудом збереглося знаходиться в занедбаному стані,або використовуєтьс я під гаражі і сараї (як "Рибний ряд" в ЧД УНІВЕРСИТЕТІ!!! ).До балачки, на центральному бульварі Черкас не має жодного музею.

До балачки. На центральному бульварі багато чого немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 за 17.10.2018 12:09
Тохі +.Туристів потрібно приваблювати і на цьому заробляти ,як це робить Київ, Львів, Полтава. На жаль,в Черкасах багато памяток архітектури минулого не залишилося, а те що чудом збереглося знаходиться в занедбаному стані,або використовуєтьс я під гаражі і сараї (як "Рибний ряд" в ЧД УНІВЕРСИТЕТІ!!! ).До балачки, на центральному бульварі Черкас не має жодного музею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Черкаси-700 17.10.2018 11:15
А коли міський музей, утримуваний на кошти міського бюджету, нарешті розпочне археологічні дослідження міста Черкаси, а не прикриватися вивіскою розмитого поняття "Середня Наддніпрянщина".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 иван 17.10.2018 11:07
Цитую Вітаю:
Сиволап так і не дочекався від міської влади нормального приміщення - то хоч міністри Порошенка помогли? ;-)
Толя, то що - тепер хоча б міський музей назвеш "Рошеном"? :lol: :lol: :lol:

Толя положит плитку по максимальным ценам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Вітаю 17.10.2018 10:17
Сиволап так і не дочекався від міської влади нормального приміщення - то хоч міністри Порошенка помогли? ;-)
Толя, то що - тепер хоча б міський музей назвеш "Рошеном"? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 підтримка 16.10.2018 22:45
а Майборода ,що скаже ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Дай бог 16.10.2018 21:10
Цитую Абрек:
Нарешті розумне рішення!!!

Дякуючи мудрому сьогоднішньому рішенню в.о. Міністра Супрун (яка не гадить, як деяка влада у місті гадить на центральну владу) можливо у місті дійсно буде гарний музей. Головне, щоб не стало так, як з запасним футбольним полем. Ні мільйонів, ні поля. Як с гімнастичною залою, якби прокуратура не зайнялася цим питанням і досі висів би паспорт будови: "закінчення ремонту другий квартал 2017 року"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Прибуток 16.10.2018 20:29
Чим місто буде заробляти, 3 музеї ледве животіють.Чи головне взяти,а потім продати для барі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #4 Сеня 16.10.2018 20:11
Домовленість із Уляною Сурпун - дуже-дуже важлива, державної ваги справа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Черкащанин 16.10.2018 18:56
Дуже гарне приміщення, своєрідна родзинка Черкас, завжди насолоджуюсь такою архітектурною красою. Рішення правильне і необхідне! Черкащани будуть вдячні!