Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, заслуховуючи доповідь смілянського міського голови Вадима Решетняка на засіданні колегії ОДА 2 березня помітив, що він про оцінку грошових земель розповідає вже втретє.

 – Ти вже третій раз про це розказуєш! – зауважив губернатор.

Така уважність голови облдержадміністрації до звіту доповідача викликала сміх в залі.

– Я розумію, що якщо немає чого сказати, то краще посміятися. Але шановний, ти у нас керівник міста, до того ж, потужного міста, одного із найкращих в області. Краще скажіть мені, чому обсяг реалізованої продукції на душу населення у вас в місті 8 тисяч, а по області – 22. Чому із розрахунків за спожитий газ у вас 86 %, а по області – 90%.

Очільник області зазначив, що потрібні дії, а не слова і головне для міста – це «витягти» названі вище питання.

– Якщо подивитися на інвестиції на землю. Ну зрозумій, 223 долари… Рахувати долари можеш? – запитав Сергій Борисович. – І 43 долари. Різниця є? У 5 разів. От тобі й економіка. Оце твоє керівництво, під твоїм головуванням це відбувається. Тому, Вадим Володимирович, у вас є необхідність приїхати, проаналізувати все, роздати всім на «горіхи», встановити терміни й перевірити через деякий час, що зроблено і які зміни відбулися.

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 22.03.2012 17:04
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Не знаю Решетняка,але людина поважаюча себе і своїх виборців повинна була відреагувати наступним чином. По-перше,Сергію Борисовичу,пово дьте себе чемно з людьми, мені та іншим не ТИкайте. По-друге,куди мені їхати,з "горіхами" чи без них,повірте знаю без підказок. І по-третє,запам"ятайте раз і назавжди:"МІСЬКІ ГОЛОВИ НЕ ВАШІ ПІДЛЕГЛІ,хочете допомогти,допом огайте ділом".

На 100 % уверен,если бы это касалось уверенного в себе человека,ОН так бы и ответил. Хватит перед ним прогибаться МУЖИКИ!

Ну что Вадим,созрел?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 09.03.2012 09:45
Цитую смелянин:
С Решетняка такой МЭР как с меня балерина.КОСМОНАВТ и БРЕХУН...СЕРГЕЙ бОРИСОВИЧ сделайте с ним что нибудь.Этот человек разваливает Смелу и занимаеться только враньем,интрига нством,и разными аферишками.А он еще и в В.РАДУ хочет.Да его после всего и головой хутора невыберут.

Ну смелянин и удивил:"Смелу разваливает". Здесь человек всю черкасщину гробит,а ты ему:"Смелу спасай".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 09.03.2012 09:40
Цитую О.ЧУПРИНА:
Не знаю Решетняка,але людина поважаюча себе і своїх виборців повинна була відреагувати наступним чином. По-перше,Сергію Борисовичу,пово дьте себе чемно з людьми, мені та іншим не ТИкайте. По-друге,куди мені їхати,з "горіхами" чи без них,повірте знаю без підказок. І по-третє,запам"ятайте раз і назавжди:"МІСЬКІ ГОЛОВИ НЕ ВАШІ ПІДЛЕГЛІ,хочете допомогти,допом огайте ділом".

На 100 % уверен,если бы это касалось уверенного в себе человека,ОН так бы и ответил. Хватит перед ним прогибаться МУЖИКИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 07.03.2012 17:56
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Вадим давай к нам в УДАР.

Вадим Владимирович напиши свое мнение.]
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 смелый 06.03.2012 21:07
решетняк "гуляй поле" продал,скоро и Смелу вместе со Смелянами кому-то впарит-БАРЫГА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 06.03.2012 10:35
Вадим давай к нам в УДАР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 О.ЧУПРИНА 06.03.2012 07:03
Порада Решетняку В.В.! Обсяг реалізованої продукції на душу населення 8тис. проти 22 тис. по області.По-перше, перевірте об"єктивність цих даних.Не все тут так ,як було сказано. По-друге, залізничники ,питома вага яких у Смілі значно вища обласної, продукцію не виробляють,а її перевозять. Виключіть їх чисельність влючаючи непрацездатних членів сімей з статистичних розрахунків. По-третє , привезіть мішок горіхів до Черкас та порадьте "обдарованому" порівняти абсолютну урожайність зернових по Катеринопільськ ому та Чорнобаївському районах. Це так,щоб зрозуміло було.де город з бузиною,а де Київ з дядьком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 ВВВ 05.03.2012 18:18
Цитую О.ЧУПРИНА:
Не знаю Решетняка,але людина поважаюча себе і своїх виборців повинна була відреагувати наступним чином. По-перше,Сергію Борисовичу,пово дьте себе чемно з людьми, мені та іншим не ТИкайте. По-друге,куди мені їхати,з "горіхами" чи без них,повірте знаю без підказок. І по-третє,запам"ятайте раз і назавжди:"МІСЬКІ ГОЛОВИ НЕ ВАШІ ПІДЛЕГЛІ,хочете допомогти,допом огайте ділом".

І це дуже правильно,а то позвикали об людей ноги витирати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 05.03.2012 18:14
Цитую qwek:
Смілянського можна,хай спробуй повчити Одарича :zzz
А селян лякати просто.

Это уж точно.В детстве он наверное только среди девочек был герой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 О.ЧУПРИНА 05.03.2012 15:23
Не знаю Решетняка,але людина поважаюча себе і своїх виборців повинна була відреагувати наступним чином. По-перше,Сергію Борисовичу,пово дьте себе чемно з людьми, мені та іншим не ТИкайте. По-друге,куди мені їхати,з "горіхами" чи без них,повірте знаю без підказок. І по-третє,запам"ятайте раз і назавжди:"МІСЬКІ ГОЛОВИ НЕ ВАШІ ПІДЛЕГЛІ,хочете допомогти,допом огайте ділом".