У Черкасах стартує опалювальний сезон, адже середньодобова температура вже дозволяє його розпочати.

tepl-600x416

Проте стабілізувати температурний режим в оселях черкащан директор КП "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась обіцяє протягом трьох днів, з 22 по 24 жовтня, оскільки підключення відбуватиметься поступово.

У зв'язку з цим керівництво підприємства звертається до мешканців міста з розумінням поставитись до цієї ситуації, а також вчасно повідомляти про наявність проблем, у першу чергу таких, як пориви мереж, пошкодження систем тощо, через міську службу 15-05.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 ЮЗР 26.10.2018 08:45
Ну и где то отопление? Воду в трубах поганяли и всё.. Козлы 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 всепогодний 22.10.2018 21:09
стабілізувати температурний режим в оселях черкащан директор КП "Черкаситеплоком уненерго" Павло Карась обіцяє протягом трьох днів, з 22 по 24 жовтня,
888888888888888 888888888888888 888888888888888 888888888888888 888888888888888 88
це стабілізування коштуватиме 50 гривень з кожної квартири. от і порахуйте скільки вони зароблять, якщо у вашому будинку, наприклад, всього 120 квартир. це 6 тисяч гривень у один день. тепла ледь буде, а це все зватимеся "стабілізування". ви спочатку простабілізуйте , а вже потім оголошуйте старт опалювального сезону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Реаліст 22.10.2018 18:00
Цитую ЮЗР:
Ну похолодает в Среду на пару дней а дальше опять тепло и окна будут открыты обогревая улицу!!!

А карась якраз і називає як день включення - ту дату, коли знову потепліє :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Гроші 22.10.2018 16:20
Не піднімайте тарифи і буде вам розуміння.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 ЮЗР 22.10.2018 15:47
Нафиг то отопление надо в Октябре? Ну похолодает в Среду на пару дней а дальше опять тепло и окна будут открыты обогревая улицу!!! ПАША КАРАСИК давай с 1го Ноября греть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 ченчик 22.10.2018 14:57
Тепло в оселях-це важливо, але вони в роздумах які ж тарифи підсунути людям. Тут темний ліс. Візьмуть приклад з Служби чистоти, яка як розпочала цінову гонку у минулому 2017, так і до цьго часу не може зупинитися. Згадайте, було 5 гривень за одну особу, а зараз 19. Так і тепловики- ніяк не визначать нові тарифи, тому й не розпочинають. Хоча погода цьго року на стороні людей......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 З розумінням 22.10.2018 13:11
А якийсь же маздун теревенив, що може включить тепло ще 9 жовтня. Чому ж навіть через тиждень після Покрови ще не готовий?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 Дональд Трамп 22.10.2018 12:03
А этого доктора еще не выгнали с работы,ведь депутаты выносили этот вопрос на сессии или сбежавшего бондаренко ждут ?