реклама

реклама

В автомобілі має бути комбінована шкіряна оббивка салону та вікна із захистом від ультрафіолету.

depositphotos_60345893-stock-photo-cars-for-sale

У Черкасах для автопарку облради вирішили придбати "нафарширований" сріблястий автомобіль із очікуваною вартістю 1,08 млн грн, повідомляє «ТСН».

Аукціон запланований на 1 листопада, йдеться на сайті тендерних закупівель "Дозорро".

При цьому автомобіль має бути не лише певного кольору. Серед критеріїв зазначається, що автівка має бути оснащена активним круїз-контролем, клімат-контролем, системою гучного зв’язку через Bluetooth, голосовим керуванням, можливістю підключення до WI-FI, оббивкою дверей з комбінованої шкіри, матовими сріблястими ручками дверей, шкіряними сидіннями з підігрівом, тонованим зеленим склом, вікнами із захистом від ультрафіолетового випромінювання тощо.

Серед іншого зазначається, що вартісне авто має бути 2018 року випуску та гарантію 36 місяців.

Замовником виступає комунальне підприємство "АТП Черкаської обласної ради".

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Дональд Трамп 01.11.2018 15:55
Цитую Дональд Трамп:
Наглости нет предела-из грязи в князи,одного для примера повесить на площади,думаю ... бы вс..вся.

И К. БЫ ВС*АВСЯ.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Шарафутдінов Еркін. 01.11.2018 12:16
Мільйон грошей чиновникам під задницю. Це ж скільком пенсіонерам, за яких печуться ці чиновники, можна добавити пенсію.Хоча би тимчасово. Або віддати ці гроші на лікування діток з онкологією. Там страх і жах скільки грошей треба . А їх нема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 . 01.11.2018 09:50
Для Вельбівця кемрі - це вже не престижно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Дональд Трамп 01.11.2018 09:21
Наглости нет предела-из грязи в князи,одного для примера повесить на площади,думаю ... бы вс..вся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Олександр 01.11.2018 08:31
Вільбівець під майбутню посаду купує собі автомобіль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 коля 31.10.2018 23:50
Кожен раз коли чергові "Слуги народу" рвуться до влади то обіцяють і автопарк розпродати і недоторканність зняти і злодіїв покарати...Чим ви кращі регіоналів, комуняк і т.д.? Чи вдягнув вишиванку і патріот? За які заслуги та для яких потреб службові авто. Ви на своїх не можете їздити "сироти"? Чи на бензин немає? Все що ви заслуговуєте за свої труди - таврія і то б/у. :oops: :oops: :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Гроші 31.10.2018 21:59
Війна закінчилася, економіка стрімко зростає, профіцит обласного бюджету, то чого б не пошикувати? Це у європах королі на велосипедах їздять, а у нас тут біла Африка чи Азія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 ХХ 31.10.2018 19:46
Так би думали про людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Просто черкащан 31.10.2018 18:43
Черкащани самі вибитали цю облраду для " сидіння з підігрівом"..а гроші то не наші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #2 Абрек 31.10.2018 17:55
У нас в області уже все є... залишилося тільки накручену машину... Ідіоти!!!