реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко твердить, що йому «нема чого приховувати», в тому числі й наявність автомобілів.

Бондаренко3

– Мені закидають наявність автомобілів... Та в нашої сім’ї «Лексус» був ще коли я був головою Лисянської районної державної адміністрації! – заявив міський голова у відеоінтерв’ю виданню «Вичерпно».

У відповідь на прохання журналістки розповісти про те, чи використовує він автівку, яка належить його матері, Анатолій Васильович зазначив:

– Якщо на сьогоднішній день я проїхав декілька разів на цьому автомобілі, то що, я повинен його задекларувати? То я порахував, що в попередній рік я більше їздив на автомобілі депутата Черкаської міської ради Романа Дісканта, депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна, який підвозив мене на роботу.

За словами Анатолія Бондаренка, на сьогодні він має автомобіль «ЗАЗ Vida», а «Лексус» він продав.

Міський голова обурюється тим, що прокуратура поширює інформацію про майно, в тому числі й нерухоме, його матері.

– У моєї матері вісім онуків. Що, вона не має права купувати? У неї бізнес (таксі), походження її коштів відоме. Вибачте, які питання? – зазначив Бондаренко, додавши, що не має в Черкасах жодного бізнесу. За його словами, в обласному центрі він – «виключно міський голова, топ-менеджер, який найнятий громадою», тоді як у Лисянці, звідки він родом, бізнес він має.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Щирий 05.11.2018 18:24
https://www.youtube.com/watch?v=lUrmSdGAIFA Дуже цікаво Бондаренко розповідає з 32:40 хв. дебатів про опрелюднення своїх доходів, які він вимушено переписав на свою матір.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Ра 05.11.2018 11:32
Наворовала на Лексус ещё Когда был. Головой лисянськой рады
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Светлана 05.11.2018 11:22
Что бы понять цинизм бондаренко, советую зайти в инстаграм Валерии (жены толика). Там есть фото его мамы. Глубоко сельская женщина, вряд ли, понимающая слова "лексус", "Мытница", "стоимость квартиры".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Хвонтан 04.11.2018 20:56
У моєї матері вісім онуків.
А можно озвучити, скоко ваших з цих восьми? Який бізнес зареєстрований, і де, за колишньою дружиною? Чи плате хтось аліменти з 30 тисяч (здається) зарплатні, і якщо ні, то чому ні? Для кого придбала мама дів квартири в Черкасах і хто в них живе? Онуки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 СУ 04.11.2018 12:56
Такi палкi речi,найкраща антиреклама ТЮ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Шарафутдінов Еркін. 04.11.2018 10:24
нещасний жебрак наш міський голова.Живе на 1800 гр у місяць. Користується милістю своїх колег . які його підвозять на роботу зранку .Машина власна ЗАЗ, але
економить на бензині і його возять колеги..Обідає в столовці , бізнес ланч за 50 гр або бутерброди приготовлені дбайливою дружиною. Костюми з секонду.Хіба можна так жити?
У Лисянці у нього Лексус був. Жив як людина багата.Що він забув у цих Черкасах? Невже бажанння вивести Місто у найкраще по всій Україні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Гроші 03.11.2018 22:10
Мабуть, так і виглядає зубожіння :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #7 Дональд Трамп 03.11.2018 20:20
Цитую Юрій:
а тролейбусом, як всі, не хочеться проїхатись після роботи? а, так, як зараз бульвар перекритий не невідомий термін, то проїхатись в довбаному 31-ому маршруті на одній нозі біля дверей, які можуть вивалитись в будь-яку секунду! І, це, якщо вийде влізти! як можна допустити, щоб вся Соснівка, Дахнівка залежали від одного маршруту, який ходить раз на 20 хвилин (буває і 30-40, коли випадають машини з маршруту?!)

Сделайте проезд,как в других городах по 6 ГРН маршрутки будут через 5 мин ходить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 Юрій 03.11.2018 14:33
а тролейбусом, як всі, не хочеться проїхатись після роботи? а, так, як зараз бульвар перекритий не невідомий термін, то проїхатись в довбаному 31-ому маршруті на одній нозі біля дверей, які можуть вивалитись в будь-яку секунду! І, це, якщо вийде влізти! як можна допустити, щоб вся Соснівка, Дахнівка залежали від одного маршруту, який ходить раз на 20 хвилин (буває і 30-40, коли випадають машини з маршруту?!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #5 Мікроскоп 03.11.2018 13:07
У Ткаченка немає бізнесу.У Бондаренка його немає.Сиротинці! Може скинемось?