реклама

реклама

В обласному центрі біля корпусу Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, що по вул. Дашковича, встановили кіоск «Курки гриль», який тепер затуляє меморіальний знак загиблому у вогні рятувальнику.

45305553_1198817173621190_6768183922313396224_n-710x434

Як пише «Вичерпно», світлину кіоску, встановленого безпосередньо перед меморіальним знаком, виклали в спільноті «Типичные Черкасссы», зауваживши, що так виглядає «Цинізм по-черкаськи».

Пожежний Олексій Жирний загинув у квітні 1990 року, рятуючи від вогню навчальний корпус університету. Його посмертно нагороджено орденом «За мужність». На місце події він прибув одним з перших. І одним з перших кинувся у саме пекло вогню. Як з’ясувалося, пожежні потрапили у хмару суміші токсичних хімічних речовин, що вирвалася через прогар на дах з хімічної лабораторії. До ранку на ліжках у третій лікарні опинилося 19 пожежних. Загинув лише Олексій.

45292598_1198817246954516_8545748170322214912_n

реклама

Коментарі  

 
+13 #10 Черкащанин 05.11.2018 17:14
Цитую бывший:
Меморіальний знак загиблому потрібно перевісити в місце з кращим обзором зарахунок власника кіоска. Треба визначити найкраще місце для вшанування пам'яті Героя.

Твій грьобаний кіоск треба прибрать на ***, а не перечіплювати табличку з місця, де офіцер загинув під час ліквідації пожежі!
А Толіка Залізяку відправить на "місце з кращим обзором" Лисянки. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Оксана 05.11.2018 16:10
Гнать вшию на родіну.
Ви думаєте він в Лисянці комусь потрібен? Та там мабуть до цих пір не можуть повірити, що здихались :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Шарафутдінов Еркін. 05.11.2018 15:23
Мєр відповідальний за все , що діється у Місті.У тім числі, за зганьблення памяті Героя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 007 05.11.2018 15:14
Чудово було б, як би видання вияснило хто надав дозвіл на установку цього ср.ча.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 вождь 05.11.2018 15:08
Лисянка наближається, лисянка наближається ... Я можу сказати лише одне. Народ має таку владу, яку заслуговує. На нас плюють, а ми витремось і знову чогось чекаємо і продовжуємо вірити в доброго царя. Де нацкорпуси, патріоти у вишиванках і просто обурені громадяни. Ніхто не проплатив от їх і немає, а самим згуртуватись через ті-ж соцмережі ліньки. Внаглу посеред клумби в центрі міста, вдень. А тоха каже-політика. Гнать вшию на родіну... :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Крильце 05.11.2018 15:01
Місце цьому архітектурному шедевру біля входу до мерії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 бывший 05.11.2018 14:48
Меморіальний знак загиблому потрібно перевісити в місце з кращим обзором зарахунок власника кіоска. Треба визначити найкраще місце для вшанування пам'яті Героя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Лисянин начудив? 05.11.2018 13:31
#удаки безмозглі! Ще й з вогнем у логотипі "Гриль" - причому з боку дошки загиблому від вогню.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 иван 05.11.2018 12:50
Слава меру и его компании!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #1 Дожилися Черкаси 05.11.2018 12:41
....! Хтось ще скаже, що в Черкасах є арітектор або мер?!!!