реклама

реклама

Новий підрозділ створено на базі батальйону територіальної оборони. Віднині він має назву – 118-та окрема бригада територіальної оборони.

45506130_347787052445234_875221494911729664_n-500x375

Про це сьогодні на прес-конференції в Черкаській облдержадміністрації повідомив військовий комісар Черкаської області Євгеній Курбет, інформує «Про все».

Бригаду очолить полковник ЗСУ Анатолій Стуженко. Цей військовий підрозділ був створений, за наказом Президента України, у межах реформування Збройних Сил України.

Уродженець Черкащини Анатолій Стуженко тривалий час брав участь в бойових діях на Сході України.

– Сьогодні є така необхідність – зі зброєю в руках захищати Україну, її незалежність та суверенітет. Створення підрозділів територіальної оборони - це важливий крок до зміцнення обороноздатності країни, – повідомив Анатолій Стуженко.

Бригада складається із резерву області. В основному, це чоловіки віку від 40 до 60 років. Бригада формується вже протягом 3-4 місяців. У бригаді 6 підрозділів (батальйонів) в містах Сміла, Золотоноша, Умань, Жашків, Звенигородка та Черкаси.

Фото: Про все

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #12 Партизан 09.11.2018 12:19
А де буде ППД,чи набиратимуть на контрактній основі не вказано...І чому в резерві...Таке враження що підрозділи просто будуть на папері, а як же виконання завдань в зоні ООС.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Урюк 09.11.2018 12:05
Цитую СОЛДАТ:
Полковник, який "тривалий час брав участь у бойових діях на Сході" і не має жодноі нагороди (судячи з фото) викликає деяку підозру, таку ж підозру викликає і військовий комісар Курбет, який ,*****, не може зібрати 200 призовників для ЗСУ і в той же час легко формує бригаду тероборони зі штатом в 2500 чоловік мінімум і яка розкидана по всій області.Поряд з розумним виглядом сидить пан Омаргалієв, який до арміі має таке ж відношення як я до американського конгресу.Хто хоть раз був на зборах резервістів не дасть збрехати, що там 70% людей не те що в арміі ніколи не були а і зброю в руках ніколи не тримали.А тут ще і тероборона.От для кого ця показуха? ;-)

Аплодую стоячи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 ХМ 09.11.2018 11:15
Отой в кутку вояка головний. Тепер страна може спать спокойно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Шарафутдінов Еркін. 08.11.2018 19:37
Цитую Тероборона Черкащини:
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Гарно. це є дуже добре. Але якщо цей підрозділ існує тілько на папері, а таке можливо, то для чого цей галасЦ

Запрошуємо Вас перевірити і прийти записатися до резерву бригади. Будемо раді Вас бачити!!!


Дякую. Але маю 60 з гарним гаком.Приймете? А в житті багато чого бачив. І паперові формування у тім числі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 СОЛДАТ 08.11.2018 14:25
Полковник, який "тривалий час брав участь у бойових діях на Сході" і не має жодноі нагороди (судячи з фото) викликає деяку підозру, таку ж підозру викликає і військовий комісар Курбет, який ,*****, не може зібрати 200 призовників для ЗСУ і в той же час легко формує бригаду тероборони зі штатом в 2500 чоловік мінімум і яка розкидана по всій області.Поряд з розумним виглядом сидить пан Омаргалієв, який до арміі має таке ж відношення як я до американського конгресу.Хто хоть раз був на зборах резервістів не дасть збрехати, що там 70% людей не те що в арміі ніколи не були а і зброю в руках ніколи не тримали.А тут ще і тероборона.От для кого ця показуха? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Тероборона Черкащини 08.11.2018 13:46
Всіх охочих перевірити бригаду ТРО запрошуємо записатись до резерву!!! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Тероборона Черкащини 08.11.2018 13:43
Цитую ХХ:
Щось не зовсім зрозумілим є створення таких формувань, виходить що два-три роки тому чи не було необхідності захищать Україну, чи перестали її належно захищать ЗСУ.

Навпаки йде розширення два три роки тому був лише батальйон, а зараз ціла бригада ТРО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 Тероборона Черкащини 08.11.2018 13:41
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Гарно. це є дуже добре. Але якщо цей підрозділ існує тілько на папері, а таке можливо, то для чого цей галасЦ

Запрошуємо Вас перевірити і прийти записатися до резерву бригади. Будемо раді Вас бачити!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 костя 08.11.2018 09:26
Такі підрозділи можуть бути ефективними лише в одному випадку: якщо зброя, форма і амуніція зберігатимуться у резервістів вдома. Тоді можливо по першому сигналу, в обумовленому місці зібрати бійців і виконувати бойові задачі. Крім того хоча-б раз на півроку проводити тренування і вишкіл. Все інше це бла бла бла - замилювання очей і відмивання грошей. До речі за чиї кошти? :zzz