реклама
Привітання від міського голови
реклама
Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України та розпорядження Кабінету Міністрів України управлінням цивільного захисту Черкаської обласної державної адміністрації 8 листопада з 9-00 в містах Черкаси, Канів та населених пунктах Черкаського району стартувало навчальне  тренування на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспорудах Дніпровського каскаду».

1_1236

Як інформує управління цивільного захисту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, під час тренувань відбувається, як  теоретична частина з відпрацювання алгоритму дій всії служб, так практична - з розгортання збірних пунктів евакуації, пунктів приймання та розміщення населення.

Шановні жителі області та міста Черкаси!

Звертаємо Вашу увагу, що під час тренувань оповіщення населення буде здійснюватися за допомогою електричних сирен, проводового радіо, Fm-радіо, телебачення, мобільного зв’язку, а у селах – додатково будуть задіяні церковні дзвони.

Почувши сирену або ставши свідками практичних тренувань з евакуації, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Керівництво області та міста Черкаси просить жителів дотримуватися спокою та з розумінням поставитись  до проведення зазначених тренувань.

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Цей захід відбувається в рамках підготовки та проведення практичних тренувань, які заплановані Державною службою України з надзвичайних ситуацій у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Канівської ГЕС в період з 6 по 8 листопада 2018 року. У  проведенні заходів задіяні:

– керівництво Черкаської міської ради;

– місцева комісія з питань ТЕБ та НС;

– місцева комісія з питань евакуації;

– мобільний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

– місцеві мобільні оперативні групи;

– органи управління та сили цивільного захисту суб’єктів господарювання;

– спеціалізовані служби цивільного захисту Черкаської міської ради;

– підрозділи Національної поліції;

– підрозділи Управління ДСНС України в Черкаській області;

– КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» (швидка медична допомога);

– працівники навчальних закладів.

Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації з усіх відповідних підприємств задіяна спецтехніка, йдеться на сайті Черкаської міської ради.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #3 Гроші 08.11.2018 20:05
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Ну по перше нічого не гуло, значить профанація. По друге , якщо прорве греблю у каневі, заллє багато сіл нижче і Митницю у Черкасах до пагорба Слави, та й ще багато чого.

Щоб не залило мало сирену вмикати. Треба ще своєчасно обстежувати та робити ремонт гідротехнічних споруд, формувати мережу захисних споруд навколо населених пунктів. А у нас навіть не дотримуються визначених законом норм, що забороняють житлове будівництво на березі Дніпра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Шарафутдінов Еркін. 08.11.2018 18:25
Ну по перше нічого не гуло, значить профанація. По друге , якщо прорве греблю у каневі, заллє багато сіл нижче і Митницю у Черкасах до пагорба Слави, та й ще багато чого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Каркар 08.11.2018 17:22
І так нічого і не загуділо :(
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама