реклама

реклама

У Південно-Західному районі Черкас невідомі стріляли в пса з дробовика.

45874820_329125954337481_2123629399638016_n

Про це у «Фейсбук» повідомляє черкаська волонтерка Влада Руденко.

У пса Ачі сім поранень. Врятувати його вдалося завдяки донорській крові іншого пса.

Ачі щоранку з хазяйкою виходив на прогулянку. А одного разу все закінчилося пораненням. Господарі мають намір написати заяву в поліцію.

Волонтерка разом із власниками Ачі застерігають бути пильними під час прогулянок, аби вберегти своїх чотирилапих.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 ??? 14.11.2018 10:28
На собаці видно як мінімум сім (!) вогнепальних поранень!!!
Які козли тут розмишляють про "самозахист" ублюдка, який це зробив?!
Що це за таке "безневинне" чмо розгулювало з дробовиком по вулицях ПЗР і залпами дробу чи картечі "захищалося" від квартирного собаки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Ника 13.11.2018 21:38
Шоб тим двоногим гнидам, які покалічили пса, повідстрілювало я*ки і руки !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Черкащанка 13.11.2018 21:33
Спочатку скажу, що скалічення собаки не підтримую і це не обговорюється. Але!!! Ці собаки, що гуляють без господарів, гуляють без намордника, гуляють від господаря в метрах 100, просто задовбали! Господарі, які самі наражають їх на небезпеку, самі і винні. А ніхто не думає, що можливо саме ця собачка вже злякала чиюсь дитину і цим самим визвала гнів батька, сусіда чи просто перехожих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Олег 13.11.2018 20:10
Цитую Сармат:
Цитую язон:
А собака гуляла на поводке и в наморднике, и ни на кого не кидалась?

це інше питання. навіть якщо без намордника і не на повідку - це не причина калічити пса. Це не його провина, що хазяйка безтолкова. Але і на неї можна управу знайти: викликати поліцію. Нехай протокол про адмінпорушення складають

Ти такий розумний поки такий бобік тебе або твою дитину не покусає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Шарафутдінов Еркін. 13.11.2018 19:58
Щоб просто так стрілили у пса , не вірю. журналісти написали новину . але нічого не сказали про обставини, чому стріляли. мені здається, що якщо пес кинувся на людину, то людина захищаючись від звіра може стрельнути , щоби не бути пошматованим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Сармат 13.11.2018 18:15
Цитую язон:
А собака гуляла на поводке и в наморднике, и ни на кого не кидалась?

це інше питання. навіть якщо без намордника і не на повідку - це не причина калічити пса. Це не його провина, що хазяйка безтолкова. Але і на неї можна управу знайти: викликати поліцію. Нехай протокол про адмінпорушення складають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 костя 13.11.2018 15:58
Цитую Сармат:
Обов’язково треба писати заяву. Не факт, що знайдуть. Але залишати так не можна, бо сьогодні оте хвореньке по собаці лупить, завтра по людях почне стріляти.

Де хазяйка була під час прогулянки песика? :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 костя 13.11.2018 15:06
Гуляв з повідком та в наморднику? Якби так то і в хазяйку б попали, а так ні, отже...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 язон 13.11.2018 14:53
А собака гуляла на поводке и в наморднике, и ни на кого не кидалась?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Сармат 13.11.2018 14:39
Обов’язково треба писати заяву. Не факт, що знайдуть. Але залишати так не можна, бо сьогодні оте хвореньке по собаці лупить, завтра по людях почне стріляти.