реклама

реклама

У міських автобусах в Черкасах вартість проїзду залишилася 4 гривні. Щойно виконком не підтримав пропозицію підняти вартість до 5 гривень.

46090973_304932027015412_7889616500527464448_n

До слова, секретар міськради Ярослав Нищик зазначив, якщо зараз піднімемо до 5 гривень, то завтра перевізники принесуть пропозицію підняти до 6 грн.

Представники Національного Корпусу у міськвиконкомі Ігор Зайчук та Сергій Амброс наголосили на тому, що з тією незадовільною якістю перевезень, яка є сьогодні у Черкасах, про підвищення тарифів не може йти мови.

«Спочатку вони заводять місто у колапс і припиняють перевезення, а потім просять підняти вартість. Ми не будемо слухати ультиматуми - зазначив Ігор Зайчук.

Разом з тим, виконком ухвалив нові вимоги для конкурсу обслуговування маршрутів та удосконалив вже наявні маршрути.

Влада наполягала, що перевізники повинні покращити якість надання послуг.

Частина перевізників взагалі не є легітимними, бо з ними закінчився термін договорів.

Перевізникам слова надавати не хотіли, бо вони не прийшли на вчорашню нараду в мерію.

реклама

Коментарі  

 
+10 #22 belozere83 13.11.2018 18:27
тролейбусам зелене світло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Гроші 13.11.2018 18:03
Цитую Петро:
Взагалі в Черкасах потрібно відновлювати кінний транспорт.

Чудова ідея! Ніякого гуркоту і смороду, окрім гною. Дуже екологічно! Черкаси стануть першим у світі містом, яке у ХХІ столітті відмовилося від автотранспорту. Цей рекорд відразу запишуть до Книги Гінеса! От тільки коні дуже дорогі. Але воно того варте. Буде справжня туристична принада у славетного "міста хіміків".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 ЮЗР 13.11.2018 18:01
Вот теперь сосите сосю :-* ЧП Скуница и ЧП Соломка :P Зайчуку респект и уважуха ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Дресувальник 13.11.2018 17:37
Пропоную членам виконкому сісти на віслюків. На більше вони не заслуговують!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Владимир Ленин 13.11.2018 17:29
Черкаський виконком - достойні ленінці! Самі їздять на крутих іномарках, а ви- товаріщі пролетаріат - ходіть пішки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 КРАВА 13.11.2018 17:22
Хто з членів виконокому їздить маршрутками? :-x Бондаренко, Ботнар, Волошин, Коломоєць?? Н Хіба ці бариги здатні зрозуміти людей, які мерзнуть на зупинках? Сволота.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Dirty Harry 13.11.2018 15:29
Цитую Петро:
Взагалі в Черкасах потрібно відновлювати кінний транспорт.


І заодно з собою возити віника з совком. )) Щоб уникнути конфліктних ситуацій. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 язон 13.11.2018 14:57
Что интересно - повышение стоимости проезда в троллейбусах в 1,5 раза - дутапетская свора проголосовала на "ура"! А вот маршрутки на 25% - НИЗЗЯ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 ДЖЕКО 13.11.2018 14:51
Міська влада виявилась не готовою до прогнозованої ситуації. Нехай бондаренко бере свої 15 автомобілів і розвозить людей по домах. Хоч якась користь з нього буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 язон 13.11.2018 14:49
Цитую Черкасчанин:
По-моему пора разгонять горсовет.А "Свободу" с "матькивщиной"вообще никогда никуда не избирать.

Ты не на партии смотри - а на рыла воровские и бандитские. Это ворьё на каждых выборах с новым партбилетом - но всегда при власти!