реклама
Привітання від міського голови
реклама

ДО «Комбінат «Дніпро» (входить в систему Держрезерву України), що знаходиться в місті Сміла Черкаської області, за 9 місяців поточного року отримала надходжень на загальну суму понад 6,8 млн грн. Це більш, ніж удвічі перевершило показник аналогічного періоду минулого року. Про це під час підсумкової квартальної погоджувальної ради повідомила генеральний директор ДО «Комбінат «Дніпро» Наталія Матусевич.

Не менш позитивний результат комбінат отримав і у третьому кварталі – майже 2,6 млн грн. Це у два з половиною рази більше, аніж показник 3 кварталу минулого року. Наталя Матусевич пов’язує постійне зростання показників та незмінно позитивну динаміку з розширенням клієнтської бази, збільшенням завантаженості підприємства та збільшенням обсягів навантажувально-розвантажувальних, маневрових  робіт.

«Ми  постійно комунікуємо з потенційними поклажодавцями, збільшуємо свою клієнтську базу. Проводимо ремонт та модернізацію своїх складів, останні покращення яких проводились більш, аніж 10 років тому. Це, забезпечує нам покращення конкурентоздатності, а також допомагає активніше рухатись у напрямку створення умов повноцінного ведення бізнесу з подальшою відмовою від бюджетного фінансування», - наголосила Наталія Матусевич.

Доповідаючи про результати роботи комбінату, Наталія Матусевич також окремо зупинилась на питанні модернізації. За її словами, ремонт та переобладнання складів, столярного цеху, прилеглої території, поточний ремонт та обладнання побутового корпусу, інших приміщень – всі ці, та інші роботи щодо модернізації були проведені власним коштом та силами працівників комбінату. Разом з суттєвим покращенням умов зберігання товарів, удосконалено та модернізовано систему охорони та відео нагляду підприємства. Наразі, на комбінаті впроваджуються процедури, передбачені стандартами НАССР для отримання міжнародного сертифікату  SIC (Великобританія).

«Особливо активним у плані модернізації для комбінату видався 3 квартал. Ми  відремонтували понад  2,2 тис м2 покрівель складів. Оптимізували розміщення товарів у складах. Для окремих приміщень подбали про енергозбереження за рахунок застосування теплоізолюючих матеріалів та конструкцій. Весь цей комплекс робіт дасть нам можливість не лише збільшити свої фінансові показники у подальшому, а й при  цьому заощаджувати на енергоносіях», - підсумувала генеральний директор комбінату.

Загалом аграрний напрям Держрезерву за звітний період отримав понад 290 млн грн. чистого доходу. Лідерами у зберіганні матцінностей в складах та холодильниках за обсягом надходжень за 9 місяців є ДО «Комбінат «Прогрес»», м. Київ, - 27 млн грн., ріст 125%. Із гарним результатом закінчив звітний період трансформований у державне підприємство «Комбінат «Салют»», м. Дніпро, показавши 15,6 млн грн надходжень та ріст 124%.   У трійці лідерів і ДО «Комбінат «Дніпро»», м. Сміла, з фінансовим результатом 6,8 млн грн зі зростанням показників на 202%.

Довідково. Державна організація «Комбінат «Дніпро» входить до складу Державного агентства резерву України та була заснована ще в листопаді 1936 року. Це унікальний за своєю життєвою необхідністю та історичною стійкістю державний об’єкт. У своїй роботі він несе незамінну функцію по зберіганню продуктів першої необхідності, обладнання, товарів та матеріалів, необхідних країні для забезпечення мобілізаційних потреб і невідкладних робіт при ліквідації наслідків великих стихійних лих, техногенних катастроф, збройних конфліктів. Окрім того, організація також надає послуги на комерційній основі по зберіганню товарно-матеріальних цінностей,  проведенню відвантажувально-навантажувальних робіт (послуги козлового крана, електронавантажувача, трактора, пневмотранспортера),  маневрові та буксирувальні послуги (робота локомотива), проведення   випробовувань,  вимірювань,  експертизи  та лабораторного аналізу товарно-матеріальних цінностей - тобто повний комплекс послуг сучасного логістичного центру.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства резерву України.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама